فهرست

پیش بازی: یوونتوس - پارما؛ صدرنشین در مقابل کاسانو و دوستان

آی اسپورت- مردان روبرتو دونادونی 17 بازی است که بازنده از میدان خارج نشده اند آن ها با اعتماد به نفس در مقابل مدافع عنوان قهرمانی قرار می گیرند. 

در آن سمت نیز میزبان که خود را برای جشن قهرمانی آماده می کند با توپی پر به میدان خواهد آمد تورینی ها در چهار دیدار گذشته لیگ 11 گل وارد دروازه کرده اند البته کار شاگردان کونته برای ادامه این روند موفقیت آمیز مقابل پارما سخت خواهد بود.

پارما به لطف 17 بازی بدون شکست در این فصل در مکان پنجم جدول جای گرفته است و برای کسب سهمیه های اروپایی در این فصل مبارزه می کند.

یوونتوس در دیدار یک شنبه شب موفق شد با پیروزی 1 بر 0 مقابل کاتانیا به سومین قهرمانی متوالی خود در سری آ لبخند بزند شاگردان آنتونیو کونته با 14 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده در مکان نخست جای گرفته اند اما سیمونه پادوین هافبک یوونتوس در مورد این بازی می گوید:

" این یک بازی نزدیک خواهد بود آن ها در سال 2014 تنها چند امتیاز کمتر از ما کسب کرده اند پارما در فرم فیزیکی و روانی خوبی به مصاف ما خواهد آمد و می خواهند پیروز میدان باشند با این حال برای یووه فرقی نمی کند که چه کسی روبرویش قرار بگیرد."

کونته در دیدارهای اخیر خود در لیگ بیشتر از سیستم چرخشی استفاده کرده است و می خواهد از تمامی امکانات خود بر روی نیمکت استفاده کند تا در ادامه لیگ و لیگ اروپا تیمی آماده را در اختیار داشته باشد او با توجه به سیستمی که اتخاذ کرده باید دید برای این دیدار چچه ترکیبی را وارد زمین می کند.

دونادونی در سمت دیگر می خواهد شاهکارهایش در این فصل را تکرار کند آن ها در اوایل ماه جاری بود که موفقق شدند با دو گل کاسانو میلان را با حساب 4 بر 2 شکست دهند تا به طلسم 18 سال ناکامی پارما در سن سیرو پایان داده باشند.

کاسانو در این فصل بار دیگر به دوران خوبش بازگشته او 11 گل در 27 بازی اش به ثمر رسانده و با نمایش های درخشانش می تواند برای حضور در جام جهانی بسیار امیدوار باشد. 
     
آی اسپورت
2014-03-26 13:41:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر