فهرست
طالب‌لو: هیچ وقت به نیمکت‌نشینی در استقلال اعتراض نمی‌کنم
طالب‌لو: هیچ وقت به نیمکت‌نشینی در استقلال اعتراض نمی‌کنم

طالب‌لو: هیچ وقت به نیمکت‌نشینی در استقلال اعتراض نمی‌کنم

آی اسپورت – وحید طالبلو دروازه‌بان با تجربه استقلال بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی به دلیل مصدومیت مهدی رحمتی در دو بازی برابر سیاه جامگان و ملوان در هفته شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فرصت قرار گرفتن در درون دروازه استقلال را پیدا کرد و عملکرد قابل قبولی هم داشت. طالب‌لو گفت که نیمکت‌نشینی برای هرکسی سخت است اما او هرگز اعتراضی به این موضوع نداشته و تلاش کرده با تمرین زیاد عصبانیت خود را تخلیه کند.
* در مورد نیمکت نشینی‌ات در این مدت صحبت کن. این موضوع باعث نشد در زندگی شخصی ‌ت به مشکل بخوری؟
راستش را بخواهید من همیشه سعی کرده‌ام مرزی بین زندگی کاری و شخصی‌ام داشته باشم تا مسائل کاری روی زندگی شخصی‌ام تاثیر نگذارد. به هر حال فوتبال تمام می‌شود و نمی‌شود به خاطر آن زندگی را تباه کرد. البته طبیعی است که هر آدمی ممکن است از مسائل کاری ناراحت بشود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما همیشه سعی کرده‌ام خودم را کنترل کنم و به آینده امیدوار باشم. شاید در این مدت بازی نکرده باشم اما به آینده امیدوار هستم و رویاهای بزرگی برای آینده در سر دارم.
* در این مدت که نیمکت نشین بودی و به قولت خودت ناراحت هم می‌شدی، چطور عصبانیت خود را خالی می‌کردی؟
من سعی می‌کردم با تمرین کردن به نوعی عصبانیت خودم را خالی کنم. در تمرین زودتر از همه بازیکنان می‌آمدم و دیرتر می‌رفتم و انرژی خودم را خالی می‌کردم. دوست نداشتم کاری کنم که به ضرر استقلال تمام شود و به همین دلیل اگر هم ناراحت می‌شدم تلاشم می‌کردم ناراحتی‌ام را کنترل کنم. همیشه دوست دارم اعتراضم را با تمرین کردن زیاد نشان بدهم و هرگز علاقه ندارم در تیم محبوبم دلخوری ایجاد کنم.
* در این مدت زمانی شد که فکر کنی حقت است بازی کنی ولی کادرفنی تو را نمی‌بیند؟
یک بازیکن هرگز از نیمکت‌نشینی خوشحال نمی‌شود و همیشه فکر می‌کند حقش است که بازی کند و من هم دقیقا همین شرایط را دارم. اما به هرحال من هرگز اعتراضی به این مساله نکردم چرا که بزرگتر استقلال هستم و باید الگوی مناسبی برای بازیکنان جوان تیم باشم. موضوع استقلال برای من با هر تیم دیگری فرق دارد. استقلال تیمی است که من در آن بزرگ شده‌ام و به همین دلیل هرگز کاری نمی‌کنم که استقلال لطمه بخورد.
* از کادرفنی بابت بازی نکردنت دلخور نیستی؟
شاید در بعضی از مقاطع فکر کنم حقم بوده که بازی کنم اما هرگز اعتراضی به کادرفنی ندارم. به هرحال یک مربی اهداف خودش را دارد و سعی می‌کند بهترین تصمیم را برای تیمش بگیرد. وظیفه من به عنوان یک بازیکن تمرین کردن است که دارم این کاررا انجام می‌دهم. من باید طوری تمرین کنم که کادر فنی از من رضایت داشته باشد که همین کار را هم کرده‌ام. من نمی‌توانم برای سرمربی تیم تعیین تکلیف کنم و هرگز هم این کار را نمی‌کنم چراکه این کارها درست نیست.
* از خودت در ۲ بازی که در لیگ برتر به میدان رفتی راضی بودی؟
من در هر ۲ بازی با مصدومیت برای استقلال بازی  کردم. بعد از بازی با سایپا به دلیل آسیب دیدگی یک هفته از تمرینات استقلال دور بودم و در این ۲ بازی هم با مصدومیت بازی کردم و به همین دلیل هم از نظر آمادگی در شرایط صد درصد نبودم. شاید اگر مصدوم نبودم می‌توانستم خیلی بهتر بازی کنم اما به هرحال تمام تلاشم را کردم که بهترین عملکردم را داشته باشم. از خودم راضی هستم چراکه هرچه در توان داشتم برای استقلال گذاشتم.

منبع: تسنیم
     
آی اسپورت
2016-01-09 13:15:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر