فهرست
افشاگری باشگاه استقلال درباره مدیرعامل سابق پرسپولیس
افشاگری باشگاه استقلال درباره مدیرعامل سابق پرسپولیس

افشاگری باشگاه استقلال درباره مدیرعامل سابق پرسپولیس

آی اسپورت - امیر عابدینی مدیرعامل سابق پرسپولیس که عضو هیات رئیسه پرسپولیس است، اولین کسی بود که از حضور بیرانوند در جمع قرمزها گفت. او در اینستاگرام خود نوشت به احتمال ۸۰ درصد این بازیکن به پرسپولیس می پیوندد. این موضوع بهانه ای شد تا استقلالی ها به انتقاد از عابدینی بپردازند و حتی فاش کنند او پرسپولیسی دو آتیشه نبوده است. رسانه مجازی باشگاه استقلال امروز در این باره نوشت: «امیر عابدینی با وجود مسئولیت در هیات رییسه سازمان لیگ، مشغول جذب بازیکن، پول، اسپانسر و ... برای پرسپولیس است و نیمه شبها هم علنی در اینستاگرام می نویسد.
عابدینی اصرار دارد خیلی عاشق پرسپولیس است مصاحبه او با کیهان ورزشی در آغاز دهه ۷۰ نشان می دهد ابتدا که او را وارد مدیریت ورزش کردند، برایش فرقی نداشت مدیرعامل پرسپولیس و استقلال، کشاورز و یا پاس شود.» حتی عکسی از مصاحبه عابدینی منتشر شد که او در بخشی از آن به صراحت گفته است: «اگر به من مسئولیت باشگاه استقلال را هم پیشنهاد می داند، این پیشنهاد را رد نمی کردم. شاید هیچکسی این حرف را نزند. ولی بنده حقیر صراحتا می گویم و بارها هم گفتم که برای خدمت آمدم و خدا انشالله به حق پنج تن این توفق را بدهد که بتوانم بیشتر به دوستان خدمت کنم. »

منبع: خبر آنلاین
  ۸  
آی اسپورت
2016-01-09 14:21:01
نظر دهید
۸ نظر
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۳۹
عابدینی بزرگترین مافیای تاریخ فوتباله
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
داورى علیه استقلاله!؟؟
خخخخ

واقعا استقلالیا پرروئن
بازى راه اهن یادتون رفته؟
یا بازم بگم


البته حتی مدیر پرسپولیسم اجازه دخالت عابدینى رو ندادو صایعش کرد
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۴۲
متاسفم واسه آی اسپورت که پای هر خبرش یک آدم بی شخصیت میاد و 4 تا پیام ت.رای میزاره و به توهین می کنه و شما تایید مینکید.اگر به ایتایید پیامهای این بچه بی ادب ادامه بدید مطمائا بازدید ساییتون میاد پایین.اانگار مهد کودکه هی میاد چرت و پرت مینویسه
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
تمام قهرمانیایه لنگ با لابی این آقا بوده
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۷
به اون آقایی که گفت در مورد داوری استقلال خیلی میخی داستان چی بود که داوری رو وسط کشیدی
هادی خلیل پور
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۸
سلام، اگر در دهه هفتاد این آقا نبود، فوتبال ما یک طرفه نمیشد!! ایشون با قبول هزینه درمان عابدزاده اون رو نمک گیر کرده و بعدش برد پرسپولیس. کریم باقری قرار بود با هشت میلیون از کشاورز بیاد استقلال ولی این آقا بیست میلیون هزینه کرد و بردش پرسپولیس.و خیلی اتفاقات دیگه که در این مقال نمیگنجه.
ولی جهان نژاد
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
استقلالی جماعت دستت رو بگیره بگو آبیته!!
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
بی شخصیت خودتی لنگی, حرف دهنتو بفهم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر