فهرست

پیش بازی: سویا- رئال؛ تلاش برای فراموشی ال کلاسیکو

آی اسپورت- رئالی ها یک شنبه شب در ال کلاسیکو مغلوب بارسلونا شدند تا اختلاف امتیازی خود با رقیب سنتی شان را کم شده ببینند حال شاگردان آچلوتی دیگر فرصتی برای اشتباه ندارند. 

با این شکست 4 بر 3 در سنتیاگو برنابئو رئالی ها صدر جدول را به همشهری خود اتلتیکو واگذار کردند و تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در مکان دوم جدول جای گرفتند رقابت در صدر جدول لا لیگا بسیار حساس دنبال می شود.

دیدار یک شنبه شب حواشی زیادی برای مادریدی ها در پی داشت آنچلوتی از شاگردانش خواست تا هرچه سریعتر از فکر شکست خلاص شده و شرایط را به روزهای خوب بازگردانند اما شکایت کمیته داوران از راموس و رونالدو در پی اعتراضاتی که به سه پنالتی اعلام شده در ال کلاسیکو شده بود شرایط را کمی بهم ریخته تر کرد.

سرمربی ایتالیایی مادرید در این مورد می گوید:" ما باید بازی یک شنبه را فراموش کنیم و به دیدار حیاتی چهارشنبه شب متمرکز شویم."

او ادامه می دهد:" ما باید از روشی که مقابل بارسلونا بازی کردیم خوشحال باشیم در کنار آن تنها خوش شانس نبودیم تیم باید آمادگی اش را بهبود ببخشد و به بازی بعدی فکر کنیم و هر آنچه بوده را پشت سر بگذاریم."

" لا لیگا هنوز هم برای ما تمام نشده و باید پرواز خود را به سمت صدر دوباره آغاز کنیم نه بازی باقیمانده و من گفته ام که این می تواند برای هر تیمی شرایط دشوار است."

کریم بنزما که در دیدار مقابل بارسلونا دو بار گلزنی کرد و شمار گل های خود را به 19 رساند بار دیگر امیدوار است تا به ترکیب اصلی رئال بازگردد. دی ماریا نیز که شب درخشانی را در مقابل بارسا تجربه کرده بود می تواند در کنار ستاره های رئال بیل و رونالدو قرار بگیرد و امیدوار به ادامه درخشش خود باشد.
راموس بدلیل محرومیت نمی تواند در دیدار با هم بازی های سابقش شرکت داشته باشد. سویا نیز بی سر و صدا ولی با اعتماد به نفس زیاد مقابل رئال قرار خواهد گرفت آن ها دو پیروزی مهم را در هفته گذشته مقابل بتیس و اوساسونا بدست آوردند.
     
آی اسپورت
2014-03-26 14:01:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر