فهرست
پیش بازی: بارسلونا- سلتا؛ بازگشت لوئیس انریکه به خانه
پیش بازی: بارسلونا- سلتا؛ بازگشت لوئیس انریکه به خانه

پیش بازی: بارسلونا- سلتا؛ بازگشت لوئیس انریکه به خانه

آی اسپورت- بارسلونا در دیدار ال کلاسیکو توانست یک جهش بسیار بزرگ را در جدول و ادامه ی بازی های لا لیگا بردارد تا همچنان تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول به بازی های باقیمانده امیدوار باشند.

کاتلان ها با برتری 4 بر3 مقابل رئال مادرید در سنتیاگو برنابئو نفسی جدید در لا لیگا گرفتند آن ها اختلاف 4 امتیازی با رئال را به یک امتیاز کاهش دادند تا اکنون بدنبال تنها یک لغزش دیگر در صدر جدول باشند.

در این بین هتریک مسی نیز در مقابل رئال موجب شد تا رئالی ها از صدر به زیر کشیده شوند و اتلتیکو حالا در نه هفته مانده به پایان رقابت ها هم امتیاز با رئال و بدلیل کسب نتایج بهتر در دیدارهای رو در رو در مکان نخست جای داشته باشد.

با توجه به اینکه در لا لیگا بازی های رو در رو نگاه می شوند و از تفاضل گل خبری نیست پیروزی بارسلونا در دو دیدار رفت و برگشت این فصل مقابل رئال مادردید ارزش بیشتری پیدا می کند و در صورت هم امتیازی با دو تیم مادریدی بارسلونا جایگاه بهتری خواهد داشت.

اتلتیکو و بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نیز با هم رو در رو خواهند شد تا دوئل لا لیگا به اروپا نیز کشیده شود.

بارسلونا در این دیدار کاپیتان کارلوس پویول را در اختیار نخواهد داشت جاناتان دوس سانتوس و ایساک کوئنکا نیز از دیگر مصدومان این بازی هستند.

هتریک مسی در مقابل رئال پس از درخشش فوق العاده ی او در دیدار هفته ی گذشته مقابل اوساسونا موجب شد تا او با 21 گل به جدول گلزنان لا لیگا نیز باز گردد. مسی در کنار الکسیس سانچز 38 گل به ثمر رساندند حضور این دو در دیدار مقابل سلتا می تواند دروازه ی حریف را بیش از پیش مورد تهدید قرار دهد.

اما از دیگر حواشی این دیدار بازگشت لوئیس انریکه بازیکن اسبق بارسلونا به عنوان مربی سلتا به نوکمپ خواهد بود ا با سلتا در مکان دوازدهم جدول جای گرفته و با منطقه ی سقوط تنها 6 امتیاز فاصله دارد. 

آن ها آخرین دیدار خارج از خانه شان را با برتری 1 بر 0 مقابل لوانته پشت سر گذاشتند هر چند که این نخستین پیروزی آن در پنج هفته ی گذشته بود .
     
آی اسپورت
2014-03-26 14:19:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر