فهرست

خبر فوری: ملوان از لیگ کنار می‌کشد

آی‌اسپورت- در پی انتقال مهدی شریفی به تراکتورسازی، هیات مدیره باشگاه ملوان با انتشار بیانیه‌ای خواهان کناره‌گیری از لیگ برتر شد.

به نام خدا
ملوان با سابقه‌ای نزدیک به نیم قرن در فوتبال ایران همواره جزو تیم‌های بازیکن‌ساز، منظم و پرهوادار بوده و متاسفانه با توجه به سقوط دیگر تیم‌های شمالی به دسته پایین‌تر هم اکنون ملوان تنها نماینده 3 استان شمالی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران است که متاسفانه به دلیل عدم وجود اسپانسر یا مالک حقوقی، هزینه‌های این تیم توسط هیات مدیره تامین و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. هیات مدیره ملوان در تلاش است تا به هر شکل ممکن این تیم را حفظ و منابع لازم را برای ادامه حیات ملوان تامین کند اما متاسفانه اتفاقاتی در این بین رخ می‌دهد که به دور از عدل و انصاف است.

همان طور که مستحضر هستید ملوان به همراه تراکتورسازی، جزو باشگاه‌هایی هستند که می‌توانند از بازیکنان سرباز استفاده کنند اما در فصل گذشته و امسال شرایط به گونه‌ای پیش رفته است که تمامی بازیکنان یا بهتر است بگوییم ستاره‌هایی که موعد اعزامشان به خدمت مقدس سربازی فرا می‌رسد به تیم تراکتورسازی اختصاص داده می‌شوند و ملوان با تمام مشکلات مالی‌ای که دارد نمی‌تواند از حق مسلم خود یعنی جذب بازیکنان سرباز به درستی استفاده کند و متاسفانه شرایط به شکلی پیش می‌رود که اولویت ورزش ستاد کل نیروهای مسلح ظاهرا اختصاص ستاره‌ها به تیم تراکتورسازی است و با احترام به سربازانی که هم اکنون در تیم حضور دارند، مابقی برای ملوان.
کافیست نگاهی به لیست تراکتورسازی بیندازیم تا این موضوع را به عینه متوجه شویم. ماجرا آنجایی جالب می‌شود که ریاست محترم ورزش نیروهای مسلح در گفت وگویی مستند اعلام می‌کنند شریفی سرباز ملوان است و کد خدمت وی برای ملوان صادر شده است اما بعد اتفاق دیگری رخ می‌دهد! اینطور عنوان می‌شود که تراکتورسازی نماینده ایران در آسیاست و متاسفانه توجه نمی‌کنند که ملوان تنها سهمیه 3 استان شمالی کشور است و حضور بازیکنانی مانند شریفی می‌تواند شرایط به نفع این تیم تغییر دهد.

نمونه چنین اتفاقاتی در گذشته نیز برای ملوان رخ داد و هیچ وقت مشخص نشد 2 سال قبل چه طور و براساس چه روندی و مکانیزمی 2 بازیکن که در تیم‌های پایه‌ای ملوان رشد کرده بودند در حالیکه ملوان خود یک تیم نظامی است، برای گذارندن خدمت مقدس سربازی‌شان، سر از تراکتورسازی در آوردند!

از این رو هیات‌مدیره باشگاه ملوان (اعضای غیرنظامی هیات مدیره ملوان متشکل از؛ دکتر احمد دنیامالی "رئیس هیات مدیره، عضو شورا و رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران"- مهندس بدیعی فر"نایب رئیس هیات مدیره، عضو و رئیس شورای شهر بندرانزلی" و مهندس پورشعبان "عضو هیات مدیره و شهردار بندرانزلی") با هماهنگی و موافقت دو عضو نظامی هیات‌مدیره و در اعتراض به این تصمیم و عدم رعایت عدل و انصاف در تقسیم سربازهای فوتبالیست بین دو باشگاه تراکتور و ملوان و همچنین احقاق حق مردم شریف و شهیدپرور بندرانزلی و به دلیل احترام به خواسته هوادارانی که موضوع مهدی شریفی را پیگیری می‌کنند، تصمیم به تعطیلی تمرینات، استعفای دسته جمعی اعضای غیرنظامی هیات مدیره و کنار کشیدن تیم فوتبال ملوان از مسابقات لیگ برتر گرفت و امیدوار است مسئولین محترم ستاد کل نیروهای مسلح، مسئولین محترم ورزش کشور، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ  با ورود به این ماجرا در پی احقاق حق تیم مظلوم و مردمی ملوان برآیند و تاکید می‌کنیم تا صدور نهایی امریه مهدی شریفی برای ملوان (که بنا به اعلام سردار محترم باران چشمه، شریفی بازیکن ملوان است) بر تصمیم خود اصرار و پافشاری خواهیم کرد.

با کمال احترام
هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزش ملوان بندرانزلی
شنبه، نوزدهم دی ماه

کدخبر:9412
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-09 18:21:20
نظر دهید
۷ نظر
امیرعلی
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
راست میگه بنده خداها همه کار میخوان برای تراکتور بکنن چه بازیکن چه اسپانسر همه چیز واسه تبریز پارسال هم الکی شلوغ کرده بودن که اطلاعات غلط به ما دادن که وسط بازی ریختن تو زمین که ما قهرمانیم همه چیز باند بازی هست باید بجای تراکتور سازی بگیم باند سازی
amin
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۳۱
چرک ترین تیمای فوتبال ایران سپاهان و تراکتورن ... سپاهان امسال عاقبت کاراشو داره میبینه ... تراکتور هم در همون مسیره
حس ششم
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
بالاخره همیشه یه فرقای گنده ای بین سپاه و ارتش باید باشه . :)
sina
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۴
Bichare hagh dare. Dg shuresho daravordan
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۷
امیدوارم مرد باشن و رو حرفشون بایستن... مرد باشن هااااااا...ولی فکر نکنم
یوسف
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۲۴
با اینکه تراختوری هستم با ملوانیا موافقم! اینکه نشد تیم ساختن آقایون قلعه نویی و عباسی! تیم پارسال که نون بازوشو میخورد اون بلا سرش آوردن وای به این تیم امسال که بازیکنای ملوان رو قاپیده!
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۰
تراکتوررررر زالوی لیگ برتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر