فهرست

استیلی: شریفی را به زور از ما گرفتند

آی‌اسپورت- حمید  استیلی در خصوص بیانیه‌ای که این باشگاه مبنی بر کناره‌گیری از رقابت‌های لیگ برتر داده، گفت: «این تصمیم باشگاه است و ما نیز تابع آن هستیم.  فکر می‌کنم در حق تیم ملوان اجحاف شده است. عجیب است بازیکنی که تا دیروز کد سربازی‌اش برای ما خورده بود و روی او حساب زیادی می‌کردیم به دلیل فشار مسئولان، نماینده‌ها و استانداری آذربایجان شرقی به یکباره امروز بازیکن تراکتورسازی می‌شود. شرایط مالی سختی داریم و با جذب بازیکنان سرباز می‌توانیم خیلی از مشکلات خود را حل کنیم، به همین دلیل وقتی که روز گذشته سردار باران چشمه اعلام کرد کد شریفی برای باشگاه ملوان خورده روی او حساب ویژه‌ای در خط حمله خود باز کردیم چون ما فقط در این خط سیدجلال رافخایی را داریم».

استیلی در خصوص اینکه این تغییر تصمیم و کد به دلیل آن صورت گرفته که تراکتورسازی یکی از 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است، به تسنیم گفت:«ما دوست داریم تراکتورسازی تیم بسیار قوی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و به ویژه مقابل تیم‌های عربستانی باشد اما مسئولان در ستاد کل نیروهای مسلح باید به فکر تیم ما هم باشند. شما نگاه کنید برای همین فصل چند بازیکن سرباز باکیفیت به تراکتورسازی رفتند و بیشترین سهم از بازیکنان باکیفیت سرباز را این باشگاه داشته است بنابراین سهم باشگاه مردمی مانند ملوان چه می‌شود؟».

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-09 18:19:10
نظر دهید
۲ نظر
امیرعلی
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
حقتونه پا پس نکشید
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۴
نمیدونم تا کی میخواهیم اینقد سیاسی باشیم. نمایندگان نسبتا محترم آذربایجان در مجلس خب آره دیگه انتخابات نزدیکه حق دارید تبلیغات بدون هزینه و سرمایه گذاری بکنید، موفق باشید عزیزان،
ولی من نمیدونم ستاد کل نیروهای مسلح هم میخاد انتخابات شرکت کنه؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر