فهرست
ویدال: همه ما می دانیم چه کسی شایسته دریافت توپ طلاست
ویدال: همه ما می دانیم چه کسی شایسته دریافت توپ طلاست

ویدال: همه ما می دانیم چه کسی شایسته دریافت توپ طلاست

آی اسپورت – الیکس ویدال مدافع بارسلونا که اولین بازی خود همراه با این تیم را در لالیگا هم تجربه کرد بعد از برد 4-0 تیمش مقابل گرانادا به تمجید از لیونل مسی پرداخت و کسب پنجمین توپ طلا توسط او را یک اتفاق عادی خواند.
مسی در این بازی هت تریک کرد و در حالی دوشنبه در مراسم بهترین های فیفا حضور می یابد که شانس دریافت توپ طلا توسط او به مراتب بیشتر از دو کاندیدای دیگر یعنی نیمار و رونالدو است.
ویدال بعد از بازی گفت: «همه ما می دانیم چه کسی شایسته دریافت توپ طلاست و اگر اتفاق عجیبی نیفتد یکی از دو بازیکن تیم ما برنده خواهد بود.»
او مورد برد بارسلونا هم گفت: «بازی سختی بود اما برنده شدیم و حالا دوباره صدرنشین هستیم. باید ببینیم در بقیه بازیهای این هفته چه اتفاقاتی می افتد.»
آردا توران دیگر بازیکن بارسا که او هم مثل ویدال بعد از چهار ماه دوری از میدان (به دلیل محرومیت بارسا از خرید بازیکن) اولین بازی خود در لالیگا همراه با این تیم را انجام می داد پاس گلهای اول و سوم مسی را به او داد. ویدال در مورد آردا گفت: «آردا و من سعی کردیم طی این چند ماه با تیم هماهنگ شویم. امروز ما سه امتیاز مهم را به دست آوردیم.»
9410
     
آی اسپورت
2016-01-10 00:02:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر