فهرست
ونگر: چلسی و منچستر سیتی از مدعیان اصلی قهرمانی هستند
ونگر: چلسی و منچستر سیتی از مدعیان اصلی قهرمانی هستند

ونگر: چلسی و منچستر سیتی از مدعیان اصلی قهرمانی هستند

آی اسپورت- آرسن ونگر معتقد است که چلسی و منچستر سیتی بدون توقف و مدعی نخست قهرمانی هستند او همچنین پس از تساوی 2 بر 2 آرسنال مقابل سوانسی اعتراف کرد که شانس آن ها برای قهرمانی بسیار کم شده است.

چلسی هم اکنون با 3 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته اند هر چند که پیروزی 3 بر 0 مردان پیگرینی در دیدار شب گذشته و دو بازی کمتر آن ها نسبت به چلسی شانس بیشتر را به من سیتی می دهد.

ارسنال پس از دست دادن امتیاز مقابل سوانسی حالا شانس کمی برای جبران اختلاف امتیاز ی تا صدر دارد توپچی ها تا بالای جدول شش امتیاز فاصله دارند ونگر به وبسایت رسمی باشگاه گفت:

" اورتون پیروز شده است بنابراین ما باید تمرکزمان را برای بازی بعدی حفظ کنیم تا پایان لیگ زمان باقی است اما شما می توانید شگفت زده شوید هنگامیکه مشاهده می کنید منچستر سیتی با نتیجه ی خوب پیروز شده است آن ها به نظر غیرقابل توقف هستند."

من سیتی با توجه به دو بازی عقب افتاده همراه لسی شانس های بالا برای قهرمانی به شما می روند. ما شانس زیادی برای بازگشت نداریم اما باید بازیکنانمان را به فرم بازگردانیم این دشوار است که با نصفی از بازیکنانمان به میدان برویم."

ونگر ادامه می دهد:" ما باید به پشت سرمان نگاه کنیم و البته برای جلوتر رفتن نیز تلاش کنیم نتیجه ی بدست آمده ناامید کننده بود اما روح و تلاش هایی که در این بازی انجام دادیم بسیار بزرگ بود. ما به سختی 2 بر 1 جلو بودیم و پس از آن باید با اعتماد به نفس به حفظ آن تمرکز می کردیم."

او در پایان صحبت هایش اظهار داشت:" ما فقط می خواستیم بازی را به نفع خود به پایان ببریم بدون آنکه فشاری را متحمل شویم یک اشتباه رخ داد که متاسفانه این نتیجه بدست آمد اما باید به روح مبارزه و تمایل برای پیروزی در این بازی نمره قبولی بدهم."
     
آی اسپورت
2014-03-26 15:06:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر