فهرست

مثال ویژه بیرانوند: مگر عابدزاده استقلالی، پرسپولیسی نشد؟

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند دروازه بان نفت تهران در گفت و گویی که روزنامه گل انجام داده است درباره انتقالش به پرسپولیس و البته مخالفت سرسخت نفتی ها گفته:«دنیا که به آخر نرسیده است.»
او در پاسخ به این سوال هم که تو استقلالی بودی اما حالا می خواهی به پرسپولیس بروی هم این واکنش را نشان داده است:«عابدزاده هم گفته بود پیراهن استقلال را با هیچ چیز عوض نمی کند،اما پرسپولیسی شد.»


منبع: خبرآنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-10 07:36:34
نظر دهید

۵ نظر
محسن
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۰۸
عابدزاده از اول پرسپولیسی بود. قبل از اینکه بره استقلال هم میخواست بیا پرسپولیس ولی سعید عزیزیان دروازه بان پرسپولیس بود و پرسپولیس نیاز به دروازه بان نداشت . همون موقع استقلال گلر نداشت . این مثل این میمونه که بیرانوند الان بیا پرسپولیس بعد بره استقلال. بیست سال بعد یکی بگه بیرانوند پرسپولیسی رفت استقلال. استقلال هم اگه الان مهدی رحمتی رو نداشت حتمن الویت بیرانوند میشد استقلال .
sina
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۴
Yeki be in bege doroste avalesh esteghlal bud vali tarafdare un Tim nabud va hmad agha perspolisi bud
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۲
عابدزاده چاره ای نداشت, استقلال پول نداشت و عابدینی با پول فدراسیون فوتبال عابدزاده رو فرستاد المان و شرط گذاشت که باید با لنگ قراردادببنده
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۳۳
صادق ورمزیار تو استقلال با عابدزاده هم اتاقی بود میگفت عابدزاده خیلی استقلالی بود و با توجه به پرداخت هزینه درمان و اعزام به المان از سوی عابدینی و محلوجی در کار انجام شده قرار گرفت.
666666
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۰
دید کیسه تیم نیس واشتباه کرده..توبه کرد..لفت داد..اومد پرسپولیس خخخخ...الله یحب التوابین خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر