فهرست
عذرخواهی نیروهای مسلح از ملوان؛ جبران می‌کنیم!
عذرخواهی نیروهای مسلح از ملوان؛ جبران می‌کنیم!

عذرخواهی نیروهای مسلح از ملوان؛ جبران می‌کنیم!

آی اسپورت - رئیس کمیته تربیت بدنی ستاد کل نیروهای به خاطر ماجرای مهدی شریفی از مردم انزلی عذرخواهی کرد. سردار مهرعلی باران چشمه در این باره گفت: «هفته گذشته اعلام شد که این بازیکن به باشگاه تراکتورسازی منتقل شده است. آن روز من در ارتباط با این خبر اعلام کردم که تراکتورسازی نباید بدون هماهنگی با ستاد کل تربیت بدنی نیروهای مسلح با این بازیکن وارد مذاکره می شد.  در واقع من اعلام کردم که باشگاه تبریزی از این نظر کار صحیحی انجام نداده است اما به طور کلی روز گذشته و در جلسه ای که پیرامون بازیکنان سرباز تشکیل شد به این جمع بندی رسیدیم که با توجه به حساسیت دیدارهای آتی تیم تراکتورسازی در مسابقات آسیایی به عنوان نماینده کشورمان همچنین با توجه به اینکه این تیم 4 سرباز خود را هم از دست داده است تصمیم بر این شد که شریفی خدمت سربازی اش را در این باشگاه سپری کند.
رئیس کمیته تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: «البته شخصا صبح امروز با مسئولان باشگاه ملوان صحبت کردم و به آنها هم حق می دهم که از این بابت ناراحت شده باشند. من شخصا از مردم خوب انزلی عذرخواهی می کنم و این قول را می دهم که در آینده با انتقال بازیکنان سرباز به این تیم اتفاقی که در این موقعیت رخ داد را جبران خواهیم کرد. پشتیبانی از تیم ملوان به عنوان یکی از باشگاه های نظامی هم از جمله وظایف و مسئولیت های ماست که این موضوع در آینده انجام خواهد شد. صحبت های خوبی با مسئولان این باشگاه انجام داده ایم و آنها نیز نسبت به اهمیت موضوع درباره نماینده کشورمان در مسابقات آسیایی قانع شده اند. انشاالله مسابقات این تیم در لیگ برتر با قدرت ادامه پیدا کند.» 

کد خبر:9402
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-10 12:24:29
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۹
از اول هم معلوم بود مافیای تراختور که تو کل سیستم کشور نفوذ داره پیروز این مسابقه است. حالا با یک عذرخواهی ساده میخاد کل ماجرا رو ماس مالی کنه.
خسته نباشید واقعا
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
ملوان رو با تراختور کبیر مقایسه نکنین.. قیاس معالفارغ هستش.. در ضمن اونقدر بازیکن بومی داریم که ینازی به بازیکن سرباز نیست
عباس
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
شات آپ بابا ترسوی بدبخت از کی تا حالا اون میهن فروشا منافعشون با ما یکی شده؟ حالم از سپاه و سپاهی رانت خوار بهم میخوره
ملوانی
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
والله شهرداری بندر کنک هم اگه بیست میلیارد از بودجه مملکت رو صرف خرید بازیکن و دزدیدن بازیکن های بقیه تیم ها بکنه و سالی دو تا مربی میلیاری بگیره می تونه یه قهرمانی تو جامم حذفی بیاره .
همین کسایی که تو ورزشگاه شعار خلیج عربی سر میدن الان شدن نماینده مام و میهن و از اختلافات عربستان و ایران استفاده ابزاری می کنند .
تیمی که حتی یک بازیکن هم تحویل فو.تبال ایران نداده و نه ساختار داره و نه برنامه ، صرفا با تیمداری از جیب مملکت اداره میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر