فهرست
افشین اسماعیل زاده:امیدوارم رویانیان مشکلم را حل کند
افشین اسماعیل زاده:امیدوارم رویانیان مشکلم را حل کند

افشین اسماعیل زاده:امیدوارم رویانیان مشکلم را حل کند

آی اسپورت-مهاجم سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی امید حالا در پرتغال و لیگ این کشور امید دارد تا به تیمهای بزرگ راه پیدا کند.

افشین اسماعیل زاده  که برای تیمش در بیرامار در لیگ دسته دوم پرتغال فیکس بازی می کند  بعد از دربی حساس این شهر 1-0 به تیم باویسو باختند به خبرنگار آی اسپورت می گوید:بازی خیلی حساسی بود ما حقمان باخت نبود اما خب اخراج مدافع ما در دقیقه 65 کار را برای ما سخت کرد و متاسفانه در دقیقه 92 گل خوردیم.این بازی دربی شهر ما بود و 30 هزار تماشاگر آمده بود من بازی خوبی از خودم به نمایش گذاشتم و فکر می کنم همه کار کردم اما خب قسمت نبود گلزنی کنم و تیم ما در نهایت باخت.

مهاجم تیم ملی امید در ادامه می گوید:من بعد از حضورم در بیرامار مشکلات زیادی از نظر مالی داشتم و الان هم امیدوارم آقای رویانیان مردانگی کند و به من کمک کند چون ایشان همیشه به من کمک کرده و الان هم انتظار دارم مرا تنها نگذارد.

مهاجم سابق پرسپولیس در پایان در مورد بازگشتش به ایران می گوید:احتمالش زیاد است و خدا را شکر 2پیشنهاد خوب از ایران و 1پیشنهاد از یک تیم خوب دسته دو در پرتغال دارم اما اولویت اول من بازی در اروپا به خصوص لیگ دسته اول پرتغال است و برای این مهم تلاش می کنم.اما همه چیز را به خدا سپرده ام و امیدوارم اتفاقات خوبی در پایان فصل برای من بیفتد.

     
آی اسپورت
2014-03-26 15:58:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر