فهرست
پیش‌بازی: اینتر – ساسوئولو / قهرمانِ زمستان بعد از 6 سال؟
پیش‌بازی: اینتر – ساسوئولو / قهرمانِ زمستان بعد از 6 سال؟

پیش‌بازی: اینتر – ساسوئولو / قهرمانِ زمستان بعد از 6 سال؟

آی‌اسپورت – اینترِ مانچینی در بازیِ قبلی مقابلِ امپولی همان کاری را کرد که تقریبا تمام فصل کرده: یک بردِ یک-هیچ. مانچو در سه بازیِ قبل از تعطیلاتِ زمستانی سعی کرد ماجراجوییِ بیشتری با نراتزوی بکند، اما دیدارِ وسطِ هفته در توسکانا بازگشتی به ریشه‎‌ها بود. مانچو و تیمش امروز این فرصت را دارند که با پیروزیِ بر ساسوئولو که به شکلی باورنکردنی در رده‎‌یِ هفتمِ جدول ایستاده، قهرمانیِ نیم فصل را جشن بگیرند، اتفاقی که 6 سال است برایشان نیفتاده است.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-در چهار بازیِ قبلیِ دو تیم در سریِ آ، 19 گل به ثمر رسیده که سهمِ اینتر 16 تا گل بوده است.
2-ساسوئولو سه بازیِ پشتِ سر هم را در سریِ آ به اینتر باخت، بدونِ گل زده. تا اینکه فوریه‌یِ پیش بالاخره اولین پیروزی‌اش مقابلِ نراتزوری را کسب کرد (3-1).
3-اینتر بازیِ خانگیِ قبلی را با لاتزیو باخته. آخرین باری که نراتزوی دو بار پیاپی در جوزپه مئاتزا باخته، بر می‌گردد به میِ 2013.
4-از 12 پیروزیِ این فصلِ اینتر 9 بار نتیجه‌یِ نهایی 1-0 بوده است. نراتزوری در 14 بازی در 18 بازیِ این فصل دقیقا در هر بازی یک گل زده است.
5-اینتر در 18 هفته تنها 11 گل خورده. این رکوردی است که در 26 فصلِ اخیرِ سریِ آ، تنها در فصلِ 2007-2008 نمونه داشت.
6-مائورو ایکاردی در دو دیدارِ گذشته مقابلِ ساسوئولو 4 گل زده است. بعد از یوونتوس (6)، ایکاردی به هیچ تیمِ دیگری در سریِ آ بیش از ساسوئولو گل نزده است.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
     
آی اسپورت
2016-01-10 13:17:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر