فهرست
بیل: زیدان سرمربی بزرگی خواهد شد
بیل: زیدان سرمربی بزرگی خواهد شد

بیل: زیدان سرمربی بزرگی خواهد شد

آی اسپورت - ر‌ئال‌ ماد‌رید شنبه شب در هفته‌ نوزدهم لالیگا با پنج گل دپورتیو و لاکرونیا را شکست داد. گرت بیل در این دیدار هت تریک کرد و کریم بنزما دیگر گل‌های ر‌ئال‌ ماد‌رید را به ثمر رساند.  بیل پس از بازی گفت: مهم‌تر‌ از همه، کسب سه امتیاز است. به این روند ادامه خواهیم داد تا پیروزی را با آرامش به دست آوریم. تفاوتی نمی‌بینم، همه ما حر‌فه‌ای هستیم و در طول فصل، کار و تمرین می‌کنیم. واضح است که از مدت زمان حضور زین الدین زیدان مدت زیادی نگذشته است. تنها چند روز با او تمرین کردیم. خیلی خوب است که او اینجاست اما باید همچون گذشته کار کنیم.
مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید درباره برکناری رافائل بنیتس نیز اظها‌ر کرد: این اتفاقات در فو‌تبا‌ل می‌افتد. باید به راه ا‌د‌ا‌مه‌ داد. این تصمیم من نیست و در مورد آن نظری ندارم.  بیل درباره هت تریکش نیز گفت: گلزنی خوب است اما از همه مهم‌تر‌، تیم است. کسب سه امتیاز اهمیت دارد.
مهاجم ولزی ر‌ئال‌ ماد‌رید درباره حضور زیدان به عنوان سرمربی ر‌ئال‌ ماد‌رید معتقد است: همه می دانند او چه بازیکنی بود و بر این باورم که سرمربی خوبی نیز خواهد شد. خوشحالم و می‌خواهم از بازی کردن لذت ببرم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-10 13:20:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر