فهرست
محرومیت سنگین مکانی بعد از آزادی؛ او بازمی‌گردد؟
محرومیت سنگین مکانی بعد از آزادی؛ او بازمی‌گردد؟

محرومیت سنگین مکانی بعد از آزادی؛ او بازمی‌گردد؟

آی اسپورت - سوشا مکانی احتمالا امروز از زندان آزاد می شود اما این آزادی او شاید دائمی نباشد.  مکانی با قرار وثیقه آزاد خواهد شد و در حال حاضر ممنوع الخروج است. او جایی نمی تواند برود تا زمانیکه دادگاه تشکیل شود و درباره اش تصمیم نهایی را بگیرند. سوشا مکانی این روزها وضعیت خوبی ندارد و به شدت نگران آینده است. او با چندین و چند مشکل ریز و درست روبروست و یکی از کوچکترین مشکلاتش این است که متهم به انتشار عکس ها شده است. علی محمدی وکیل سابق سوشا که به تازگی کار وکالت او را به فرد دیگری داده است، با تائید این خبر می گوید: «مقام قضایی اعتقاد دارد او عکس ها را خودش منتشر کرده است و این اتهام به سوشا وارد است.»
مکانی کار سختی برای دفاع از خود دارد. این پرونده هیچ بعید نیست به محرومیت بسیار سنگین اش از فوتبال منتهی شود. پرونده مکانی دو مرجع قضایی در حال پیگیری است؛ شعبه ۴ دادسرای تهران و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال. در پرونده سوشا مکانی مدارکی وجود دارد که به احتمال فراوان محرومیت سنگین او را از فوتبال در پی خواهد داشت. در واقع مکانی از بازگشت دوباره به فوتبال بسیار نا امید است و به همین دلیل قصد دارد امروز پس از خروج از زندان، به دیدار محمد دادکان و طالقانی دو رئیس سابق فدراسیون فوتبال و فدراسیون کشتی برود و از آنها کمک بخواهد تا زمینه را برای بخشش مهیا سازند. هر چند شاکیان خصوصی مکانی رضایت داده اند اما دادگاه از جنبه عمومی پرونده، مشغول پیگیری آن است.
 آنچه قابل پیش بینی است، به زودی دادگاه برای تصمیم گیری درباره این پرونده جنجالی تشکیل جلسه خواهد داد و مکانی تا آن زمان باید دفاعیات خود را کامل کند. با توجه به مدارک موجود در پرونده، او کار ساده ای ندارد. سوشا امیدوار است در پایان این پرونده، تنها محکوم به محرومیت از فوتبال شود و برایش جریمه سنگین دیگری در نظر گرفته نشود. سوشا مکانی فعلا برای خروج از زندان یک نقشه دیگر هم کشیده، اینکه به ابن بابویه برود و سر مزار غلامرضا تختی اسطوره اخلاق حاضر شود. 

منبع: خبر آنلاین
 
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-10 13:49:52
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۱۰
سر مزار شهدا هم بره بد نیس مثل اون بدنساز امریکایی
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
مظهر فساده.. بزارینش کلا کنار
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۶
تا وقتی با هم میهنای با سواد و باشعوری مثل همین شخصی که با اسم (امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه) کامنت میذاره دیگه چه انتظاری از جامعه داریم
-
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۳
با داشتن هم میهنایی مثل (امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه) مشکلی پیش نمیاد، ولی با داشتن هم میهنایی که مث گاو یه کامنتو به همه ملت تعمیم می دن و خیال می کنن خودشون از اسمون افتادن قطعا نباید انتظاری از جامعه داشت
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۵
خب امیرتبریز اوغلی..... با اسم خودت جواب بده و روی دیگران اسم حیوون بزار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر