فهرست
عقیلی:بعد از باخت نتوانستم جلوی اشکهایم را بگیرم
عقیلی:بعد از باخت نتوانستم جلوی اشکهایم را بگیرم

عقیلی:بعد از باخت نتوانستم جلوی اشکهایم را بگیرم

آی اسپورت-سالی که گذشت برای هادی عقیلی سال خوبی بود و هادی توانست در اکثر بازی ها روی خط موفقیت حرکت کند.بعد از بازی با الاهلی امارات آن هم در اصفهان و باخت سپاهان خیلی ها شانس صعود این تیم را خیلی کم می دانند اما هادی اعتقاد دیگری دارد با او در روزهای ابتدایی سال 93 صحبت کردیم.

مصاحبه سایت آی اسپورت را با هادی عقیلی بخوانید.

بازی با الاهلی چطور بود؟

یکی از بدترین روزهای ما بود.ما واقعاً بدشانس بودیم و انصافاً باخت حق ما نبود و اگر کسانی که بازی را دیده باشند می توانند گواهی دهند که حق ما جز برد چیزی نبود اما فوتبال است و هزاران اتفاق و حوادث بازی که ما هم حرفه ای هستیم و آن را می پذیریم اگرچه سعی می کنیم جبران کنیم.

هادی بعد از بازی گویا گریه کردی؟

خب واقعاً این باخت خیلی ناحق بود و من بدجوری اعصابم خورد شد نتوانستم جلوی اشکهایم را بگیرم و به طور غیر ارادی گریه ام گرفت.

سرمربی الاهلی هم از خوشحالی تورا بغل کرد چیزی هم به تو گفت؟

خب ایشان واقعاً باور نمی کرد که ما را در اصفهان برده است و برای همین هم بعد از بازی از خوشحالی به سراغ من امد و بغلم کرد و گفت واقعاً حق ما مساوی هم نبود و فقط باید شما می بردید.

از گروهتان صعود می کنید؟

خب در گروه ما همه چیر برعکس شده است شما باور کنید که الهلال عربستان قوی ترین تیم گروه ماست اما می بینید که این تیم در انتهای جدول است و من فکر می کنم همه تیمها برای صعود شانس دارند و ما هم می توانیم از این گروه صعود کنیم.

قهرمانی در لیگ؟

تا زمانی که بازی داشته باشیم شانس داریم و من فکر می کنم 5تیم بالای جدول می توانند به قهرمانی فکر کنند ما هم تا روز آخر تلاش خودمان را می کنیم و مطمئن باشید برای قهرمان شدن تمام تلاش خودمان را می کنیم تا هواداران خودمان را شاد کنیم.

بازی با سایپا؟

خب این تیم واقعاً از تیمهای خوب لیگ امسال است و در اکثر بازیها توانسته برای حریفانش دردسر ساز شود ما تلاش خودمان را می کنیم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم و الان همه چیز را فراموش کرده ایم و فقط به این بازی فکر می کنیم.

     
آی اسپورت
2014-03-26 16:05:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر