فهرست
گزارس روز: ترس ملوان از تکرار ماجرایِ محرم
گزارس روز: ترس ملوان از تکرار ماجرایِ محرم

گزارس روز: ترس ملوان از تکرار ماجرایِ محرم

آی اسپورت- درست مثلِ همه نمونه‌های قبلی تهدید به کناره گیری از لیگ برتر، این تهدید در باشگاه ملوان نیز جدی نیست و به صورت موازی با اعلام قطعی پایانِ کار در لیگ برتر، ملوانی‌ها نیم نگاهی به نیم فصل دوم رقابت‌ها دارند تا شاید از رده های انتهایی جدول رده بندی فاصله بگیرند. حتی لیستِ مازاد استیلی نیز در باشگاه مشخص شد و حضور نام سعید یوسف زاده در آن، حواشی خاص خودش را در به همراه داشته است. 


«کسی نمیتونه تو رو از خونت بیرون کنه. با هم اومدیم تا آخرشم با همیم». این متن، نوشته اینستاگرامی جلال رافخایی برای حمایت از یوسف زاده است. جلال که بعد از دو گل مهم به استقلال، حالا دوباره تبدیل به مهم‌ترین بازیکن سفیدها شده، دست به حمایت قاطع از پسرخاله‌اش زده و به نظر می رسد جدایی یوسف زاده، عواقب سختی برای حمید استیلی داشته باشد. بعید نیست رافخایی نیز به سبک محرم نویدکیا، به خاطر جدایی بازیکن مدنظرش از تیم، شرکت در جلسه‌های تمرینی را رها کند. در روزهایی بحرانی خط حمله باشگاه ملوان، استیلی آنقدر به حضور رافخایی نیاز دارد که به خاطر او، سعید یوسف زاده را نیز در تیم حفظ کند. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-10 15:57:38
نظر دهید

۱ نظر
ملوانی
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۴۴
امثال همین پسر خاله بازی ها پدر ملوان رو در آوردند . خود جلال رافخایی هم تو انزلی محبوبیتی نداره و همه هوادارها از خداشونه بندازنش بیرون . همین یوسفزاده کسی بود که موقع تعویض پراهن ملوان رو پرت کرد زمین و رفت بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر