فهرست

برانکو: افاضلی را نمی‌خواهم

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ که پس از پایان مرخصی‌اش، امروز (یکشنبه) به ایران بازگشته است در کنفرانس خبری پیش از تمرین امروز درباره شرایط پرسپولیس و بازی‌های آینده این تیم صحبت کرد.
 
به غیر از صادقی هیچکس قرار نیست از جمع ما جدا شود
با توجه به شرایطی که پیش آمده، تمام مدت در تهران خواهیم بود. بخشی تمرینات‌مان را در ورزشگاه آزادی و بخش دیگر را در درفشی‌فر برگزار می‌کنیم. همان‌طور می‌دانید وحید حیدریه و میلاد کمندانی به تیم امید رفته‌اند و دو دروازه‌بان هم نداریم. انتظار دارم که بازیکنان با انگیزه به تمرینات بیایند. از بازیکنانی که رفتند، فقط ایمان صادقی به طور رسمی جدا شده است و در حال حاضر هم هیچکس قرار نیست از جمع ما جدا شود. در چند روز آینده هم شاید برخی به عنوان بازیکن جدید به جمع ما اضافه شوند.
 
پرسپولیس در جام شهدا شرکت می‌کند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اعلام این خبر که تیمش در جام شهدا شرکت خواهد کرد، گفت: در این جام دو بازی خواهیم داشت تا تیم آماده شود.
نمی‌خواهم هرکس را که از راه رسید به کادرفنی اضافه کنم
انادیچ مجبور بود که به کرواسی برود، چون قبل از سال نو پدرش مورد عمل جراحی قرار گرفت و از آنجایی که آزاد بود و با جایی قرارداد نداشت، پیشنهاد داشت و رفت. از من پرسید چه کار کنم و من گفتم در کرواسی می‌توانی کار کنی و او با توجه به پیشنهادش، به این تیم پاسخ مثبت داد. این یک اتفاق جدید برای همه ما بود و هنوز به جانشین پانادیچ فکر نکرده‌ایم. نمی‌خواهم هرکس را که از راه رسید به کادرفنی اضافه کنم. در حال حاضر هم کسی در برنامه‌های ما نیست. نه کمک کروات و نه کمک ایرانی! کریم باقری، قنبرپور، ایگور پانادیچ و مارکو دستیاران من هستند.
افاضلی مربی بادانشی است اما به پرسپولیس نمی‌آید
قبل از هرچیزی هومن را یک آدم با دانش فوتبالی می‌دانم. او مربی است که بالاترین مدرک مربیگری را دارد و فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد، اما همانطور که عرض کردم، با موقعیتی که برای پانادیچ به وجود آمد و ما غافلگیر شدیم، در نظر نداریم که کسی را اضافه کنیم و به شخص خاصی فکر نکردم. البته افاضلی مربی با دانشی است و ما با هم دوست هستیم، دوستان چند ساله. صحبت‌های زیادی در خصوص مسائل مختلف به خصوص فوتبال داریم و مدت زمان زیادی با هم بوده‌ایم، اما در حال حاضر چیزی مشخص نیست. او سال 2006 در کادرفنی تیم ملی حضور داشت.
نمی‌دانم نوراللهی به چه دلیل به تیم امید دعوت نشد
نمی‌دانم نوراللهی به چه دلیل به تیم امید دعوت نشد. هیچکدام از ما به او نگفتیم که به تیم امید نرود و او را تشویق هم کردیم. او از ابتدای فصل از عمل جراحی کتف تا آسیب‌دیدگی مچ پا درگیر چنین مسائلی بود و به همین دلیل خیلی از بازی‌ها را از دست داد. در بازی آخر با استقلال خوزستان هم در خصوص بازی دادن او تردید داشتیم، چون مشکل مصدومیت داشت. نوراللهی قبل از این بازی فقط دو جلسه تمرین کرد و در بقیه روزها تحت درمان بود. اینکه سرمربی تیم امید به چه دلیل نوراللهی را خط زده برای ما مشخص نیست. مصدومیت نوراللهی واقعی بود. او هفته‌ای چهار روز فیزیوتراپی می‌کرد و جدا از بقیه تمرین اختصاصی انجام می‌داد. بابت خط خوردن نوراللهی متأسفم، چون فکر می‌کردم او می‌تواند به تیم امید کمک کند تا این تیم هم بعد از سال‌ها به المپیک برود.
مانع جدایی کفشگری نمی‌شویم
کفشگری بازی‌های زیادی برای پرسپولیس انجام داده و ما او را بیرون نخواهیم کرد. او زحمت کشیده، مصدوم شده و در بازی با ملوان در جام حذفی هم هنگام گرم کردن مصدوم شد و بازی نکرد. کسی دوست ندارد کفشگری را بیرون کند، اما اگر خودش بخواهد برود، کسی مانع نخواهد بود.
تا زمانی که انتقال بازیکنی قطعی نشود نامش را اعلام نمی‌کنیم
ما هر کاری می‌کنیم با هماهنگی باشگاه است. من از بازیکن خاصی نام نمی‌برم و تا زمانی که انتقال بازیکنی قطعی نشده باشد، صحبت نمی‌کنم. چه بیرانوند و چه بازیکن دیگری! درباره آمدن فروزان هم صحبت شده بود، اما او به راه‌آهن رفت. ما زمانی صحبت می‌کنیم که همه چیز قطعی شود. ما به دنبال دروازه‌بان هستیم،‌ اما هر زمان که قطعی شد اعلام می‌کنیم.
از سوشا حمایت می‌کنیم اما در خصوص وضعیت او قانون تصمیم می‌گیرد
سوشا دروازه‌بان تیم ما و دروازه‌بان تیم ملی است. وضعیت بدی برای او و باشگاه پیش آمده، اما این اتفاق بیشتر به ضرر سوشا و خانواده‌اش تمام شده که بسیار ناراحت‌کننده است. طبیعی است در این زمینه ما تصمیم نمی‌گیریم و ارگان‌های دیگر تصمیم می‌گیرند. نمی‌خواهم صحبتی کنم که روی آینده سوشا تأثیری داشته باشد، اما هم من و هم باشگاه از او حمایت می‌کنیم. زمانی که تصمیم قطعی گرفته شد، بیشتر می‌توان صحبت کرد. مطمئناً تصمیمی که گرفته می‌شود، قانونی است. این اتفاق هم برای ما و باشگاه تلخ بود.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-10 16:50:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر