فهرست
بیگ‌زاده: حالا می‌فهمم چرا دایی را دوست دارند/ شاید دوباره شاگرد قلعه‌نویی شدم
بیگ‌زاده: حالا می‌فهمم چرا دایی را دوست دارند/ شاید دوباره شاگرد قلعه‌نویی شدم

بیگ‌زاده: حالا می‌فهمم چرا دایی را دوست دارند/ شاید دوباره شاگرد قلعه‌نویی شدم

آی اسپورت- هاشم بیک‌زاده در فصل نقل‌وانتقالات چند مشتری دست‌به‌نقد دارد و این یکی دیگر از عجایب لیگ فوتبال ایران است! گذشته از شوخی، بازیکن صبای قم که با اجازه علی دایی در حال مذاکره با تیم‌های خواهانش است به همین علت همراه تیمش به کیش نرفته است. بیک‌زاده از شرایط این روزها و مشتری هایش برای نیم‌فصل دوم با روزنامه همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.
 


چرا قصد جدایی از صبا را دارید در حالی که ابتدای فصل علی دایی به شما کمک کرد؟
هنوز هم می‌گویم علی دایی به من کمک کرد و دستم را گرفت. حالا می‌فهمم چرا بازیکنان و کسانی که با دایی کار کردند او را دوست دارند. من مشکلی در صبا ندارم و اتفاقا تیم نتایج خوبی هم گرفته و ما بالای جدول هستیم.
 

اگر شرایط خوب است پس چرا در حال مذاکره با تیم‌های دیگر هستید؟
من به فکر آینده خودم هستم و دوست دارم که خیلی زود در تیم ملی بازی کنم. به همین دلیل شاید انتخاب دیگری به غیر از صبا در نیم‌فصل دوم داشته باشم.
 

با این حساب این خبرها درست است که با تیم های سپاهان، ذوب‌آهن، تراکتور و فولاد صحبت کرده‌اید؟
من با مسئولان سپاهان حرفی نزدم اما دروغ چرا. تیم‌های دیگری که اسم بردید با من صحبت کردند که من هنوز تصمیم خود را نگرفته‌ام. قرار شده، مدیربرنامه‌هایم مذاکرات را انجام دهد و امیدوارم در نهایت تصمیمی بگیرم که به آینده فوتبالی‌ام کمک کند.
 

دوست دارید دوباره شاگرد امیر قلعه‌نویی شوید؟
شاید هم شدم! هنوز تصمیم نگرفتم و اگر شرایط دو باشگاه و سایر مسائل فراهم باشم شاید به تراکتور بروم. قلعه‌نویی خیلی به من کمک کرده و من  هم دوست دارم به او کمک کنم.
 

علی دایی مشکلی با این قضیه و مذاکراتت با تیم‌های دیگر ندارد؟
من با آقای دایی صحبت کردم و اجازه گرفتم. علی دایی خیلی مرد است و بعد از اینکه حرف‌هایم را شنید به من حق داد با تیم‌هایی که خواهانم هستند، صحبت کنم. من دوست دارم به تیم ملی برگردم و به همین خاطر باید در تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی کنم . دایی به من گفت، صبا خانه توست و اگر دوست داشتی بمان چون ما تو را می‌خواهیم اما می‌توانی با تیم‌های دیگر هم مذاکره کنی. به همین خاطر هم من به کیش نرفتم.
 

چند درصد احتمال دارد در صبا بمانید؟
نمی‌دانم. شاید هم ماندم! همه‌چیز امکان دارد چون هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.9411
     
آی اسپورت
2016-01-10 17:37:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر