فهرست
سوال روز: مظلومی دیگر مگویان را نمی‌خواهد؟
سوال روز: مظلومی دیگر مگویان را نمی‌خواهد؟

سوال روز: مظلومی دیگر مگویان را نمی‌خواهد؟

آی اسپورت- پرویز مظلومی، سرمربی استقلال دیروز مدعی شد یکی از مدافعانش را در نقل‌وانتقالات از دست خواهد داد. همین صحبت پرویز مظلومی کافی بود تا گمانه‌زنی‌ها در خصوص جدایی مدافعان استقلال به اوج خود برسد.
با نگاهی به لیست مدافعان استقلال کاملا می‌توان به جواب این سوال رسید. حنیف عمران‌زاده و امین حاج‌محمدی قطعا بازیکنانی نیستند که قصد جدایی از استقلال را داشته باشند. به همین خاطر تنها گزینه هرائر مگویان، مدافع ملی‌پوش ارمنستانی است که از دو هفته پیش خبر دریافت یک پیشنهاد وسوسه‌کننده از لیگ روسیه باعث شد تا نامش در صدر اخبار قرار بگیرد.
مگویان که برای تعطیلات به ارمنستان سفر کرده، قرار است از امروز در تمرینات حاضر شود اما خبرهای به گوش رسیده حاکی از این است که این بازیکن تنها برای جلب رضایت باشگاه استقلال و گرفتن رضایتنامه به تهران خواهد آمد. او حتی قبل از بازگشت به صورت تلفنی تصمیمش برای جدایی را به گوش کادر فنی رساند که آنها به فکر جایگزینی مناسب برای او باشند. مگویان که یکی‌ از کلیدی‌ترین مهره‌های دفاعی استقلال در نیم‌فصل اول بود، قطعا با جدایی‌اش لطمه جبران‌ناپذیری به تیم صدرنشین لیگ وارد خواهد کرد. مگر اینکه مظلومی و مدیران استقلال مانع جدایی او شوند.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-10 18:02:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر