فهرست

شمسایی پس از قهرمانی: من مرد لحظه‌ها هستم

آی‌اسپورت- وحید شمسایی سرمربی تاسیسات دریایی پس از قهرمانی در لیگ برتر فوتسال گفت: «ما یک هیچ عقب بودیم و ده تا هم گل می‌خوردیم فرقی نداشت، تلاش شش هفت ماهه ما به ثمر نشست و سومین قهرمانی متوالی خود را به دست آوردم».

شمسایی در پاسخ به این که آیا دیر قهرمان نشدید به تسنیم گفت: «نه، دیر قهرمان نشدیم. هیچ کس جای من نیست که ببیند که خیلی زودتر از تیم‌های دیگر که کار  را شروع کردیم چه سختی‌هایی کشیدیم، بازیکنانم در تیم ملی بودند و مصدوم زیاد داشتیم».

سرمربی تیم قهرمان لیگ درباره عدم حضور خود در این دیدار گفت: «من مصدومیتم شدید بود و نمی‌توانستم بازی کنم. بین دو نیمه به جایگاه رفتم زیرا دوست داشتم به صحنه‌ها نزدیک‌تر باشم».

شمسایی درباره وضعیت فعلی تیم ملی هم گفت: «تیم ملی به لحاظ نفرات فوق‌العاده است و گلایه‌ای دارم که بعدا می‌گویم و از الان به بعد باید به تیم ملی کمک کنیم و از الان به بعد باید دعاگو برای تیم ملی باشیم».

بهترین فوتسالیست آسیا درباره اینکه آیا فصل بعد در تیم تاسیسات می‌ماند یا خیر گفت: «من مرد لحظه‌ها هستم و هنوز وضعیتم مشخص نیست و شده با مدیری و تیمی عکس گرفتم و بعد به تیمی دیگری رفتم!».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-10 19:57:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر