فهرست
تمام حاشیه‌های صادقیان/ یک بار دایی را اخراج کرد
تمام حاشیه‌های صادقیان/ یک بار دایی را اخراج کرد

تمام حاشیه‌های صادقیان/ یک بار دایی را اخراج کرد

آی اسپورت- پیام صادقیان با پیوستن به تیم صبای قم دوباره به علی دایی رسید. پیام بهترین فصل فوتبالش را در لیگ سیزدهم زیر نظر همین مربی سپری کرده بود. البته او سال بعد با کم‌کاری و حاشیه‌های فراوانش باعث افول پرسپولیس و در ادامه اخراج دایی از این تیم شد.
صادقیان لیگ چهاردهم را با گلزنی مقابل نفت تهران در همان اولین بازی آغاز کرد اما در هفته دوم به دلیل درگیری با داور سه ماه محروم شد که این محرومیت بعدا به دو ماه کاهش یافت. او در لیگ چهاردهم هرگز بازیکن تاثیرگذاری برای پرسپولیس نشد. البته این تنها حاشیه صادقیان در این سال‌ها نبود. او پرونده‌ها و دردسرهای زیادی داشت. از جمله این که:
* یکی از بازیگران اصلی ماجرای قلیان‌گیت بود؛ ماجرایی که حاشیه‌های زیادی برای تیم ملی امید و علیرضا منصوریان به ‌وجود آورد.
* درگیری با خلعتبری در جریان داربی پایتخت که چیزی نمانده بود در همان دقایق ابتدایی پرسپولیس را 9‌نفره کند.
* حواشی زندگی مجردی در تهران؛ حواشی‌ای که باعث شده بود رویانیان هر شب به خانه پیام سر بزند و او را به شدت کنترل کند.
* درگیری با داور دیدار با فولاد که زمینه‌ساز محرومیت 2‌ماهه‌ او از حضور در فوتبال شد.
* رابطه با خواننده زیر‌زمینی که زندگی پیام را تحت‌تاثیر قرار داده بود. پس از مدتی این خواننده از سیگار کشیدن صادقیان رونمایی کرد تا او بار دیگر به حاشیه برود.
* در جریان بازی با سایپا با کریم باقری درگیر شد. باقری آن زمان مربی پرسپولیس بود و برانکو در حمایت از دستیارش، پیام را برای همیشه از تیم کنار گذاشت.
* در یک پست اینستاگرامی از نفت خداحافظی کرد تا مدیران این باشگاه نام او را در فهرست مازاد قرار بدهند.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-10 20:04:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر