فهرست
اگر دنبال امضای عادل هستید: فردا ساعت 6، نشر چشمه
اگر دنبال امضای عادل هستید: فردا ساعت 6، نشر چشمه

اگر دنبال امضای عادل هستید: فردا ساعت 6، نشر چشمه

آی اسپورت - روابط عمومی نشر چشمه اعلام کرده مراسم جشن امضای کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» با ترجمه عادل فردوسی پور، فردا به مناسب انتشار چاپ دهم این کتاب برگزار می شود.
«هنر شفاف ‌اندیشیدن» اردیبهشت امسال با ترجمه‌ مشترک عادل فردوسی‌پور، بهزاد توکلی و علی شهروز روانه‌ بازار کتاب شد و ظرف مدت کوتاهی در صدر لیست کتاب‌های پرفروش نشرچشمه و کتابفروشی‌ها قرار گرفت. این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ پیشگیری از «غمگینی خود ساخته».
مراسم جشن امضای این کتاب، روز دوشنبه ۲۱ دی‌ از ساعت ۱۸ در کتاب‌فروشی نشرچشمه‌ مرکزی واقع در زیر پل کریم‌خان، ابتدای خیابان میرزای شیرازی خواهد بود. شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است و طرفداران مجری برنامه نود، می‌توانند برای دیدن و گرفتن امضای او به نشر چشمه بروند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-01-10 20:15:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر