فهرست
تکذیب صادقیان: یعنی نمی‌دانستم منصوریان استقلالی است؟!
تکذیب صادقیان: یعنی نمی‌دانستم منصوریان استقلالی است؟!

تکذیب صادقیان: یعنی نمی‌دانستم منصوریان استقلالی است؟!

آی اسپورت- پیام صادقیان حرف‌های حاشیه‌سازی را که از قول او منتشر شده تکذیب کرد.
به نقل از ورزش سه، هافبک جدید صبای قم با اظهار تعجب از موضع‌گیری‌هایی که نسبت به وی صورت گرفته اظهار داشت: من نمی‌دانم کجا و چه مطلب یا مطالبی از قول من منتشر شده است که باعث سوتفاهم شده است. من روز گذشته تنها یک مصاحبه انجام دادم که در آن از بزرگی علیرضا منصوریان حرف زدم و بارها از وی تشکر کردم. از من پرسیدند که چرا بعد از نفت به صبا رفتی گفتم کسی که با علی دایی کار کرده و از او شناخت دارد برایش راحت تر است که بعد از نفت از بین پیشنهادها به تیم علی دایی برود.
وی افزود: من نمی‌دانم کجا گفته‌ام چون منصوریان استقلالی بوده نمی‌توانستم با او کار کنم. مگر روز اول که به نفت رفتم نمی دانستم علی آقای منصوریان اسطوره استقلال است؟ متاسفانه این شیطنت‌هایی است که نمی دانم چرا شکل گرفته ولی از همین جا اعلام می کنم شاگردی منصوریان باعث افتخار من است و روزهای بسیار خوبی را کنار ایشان سپری کرده ام و همواره او را استاد خودم می دانم. من اگر از نفت جدا شدم به دلیل مشکلات مالی بود و گرنه کادر فنی و مدیران نفت محبت را در حق من تمام کردند.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-10 20:18:05
نظر دهید
۱ نظر
برزو
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۰۹
یه نیم فصل بیشتر تو نفت دووم نیاوردی، بعد از صبا هم دیگه پیشنهادی نداری الکی زور نزن دیگه فوتبالت تو همین سن 23 سالگی تموم شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر