فهرست
پورحیدری: بعید می‌دانم دیگر بتوانم به نیمکت استقلال برگردم
پورحیدری: بعید می‌دانم دیگر بتوانم به نیمکت استقلال برگردم

پورحیدری: بعید می‌دانم دیگر بتوانم به نیمکت استقلال برگردم

آی اسپورت- منصور پورحیدری که همواره رابطه نزدیکی با رسانه ها داشته است حالا به سختی با آن ها سخن می گوید. او صدایش برخلاف ماه های قبل که محکم و خشک بود، اکنون می‌لرزد و آن استحکام همیشگی را ندارد. پورحیدری اما انتظارمی‌کشد که دوباره به شرایط جسمانی مطلوب بازگردد. آیا منصوررا دوباره روی نیمکت استقلال خواهیم دید؟ قدری مکث می کند و می گوید:« فعلا نمی توانم به این چیزها فکرکنم. پزشکم حتی به من گفته فوتبال نبین!» (یک دفعه خنده‌اش می‌گیرد!) وبعد می گوید:« اما مگرمی شود من فوتبال نبینم؟! عمری است که دارم با فوتبال زندگی می‌کنم.»
منصورپورحیدری حالا که روی تخت افتاده و مجبوراست عیادت کننده‌هایش را تحمل کند، درباره گذشته‌ای که هیچ گاه ازیادش نمی‌رود، حرف جالبی به زبان می آورد:«نه، من کاری برای فوتبال انجام نداده ام. هنوزهم فکرمی کنم که به این فوتبال بدهکارم.» منصور از دوستان می‌گوید:« خیلی به من لطف دارند. از رضا خان جباری تا مسعود خان معینی و نصرالله عبداللهی. پرسپولیسی ها هم که برای من سنگ تمام گذاشته اند. مدام زنگ می زنند وحالم را می پرسند. دست شان درد نکند. آدم وقتی این ها را می بیند جان می گیرد. انگار دوباره متولد می شود. استقلالی ها امروز هم که لحظه ای از من غافل نیستند و مدام پیگیر حالم هستند. ازهمه ممنونم.»
آیا می شود منصور را دوباره روی نیمکت استقلال دید؟ خودش را به اون راه نمی زند. کاملا منطقی می گوید:« خیلی بعید است که بتوانم دوباره برای نشستن روی نیمکت استقلال آماده شوم. البته توکلم به خدا است و از شما هم می خواهم من را دعا کنید استقلال قهرمان شود و من هم به آرزویم برسم. خیلی دوست دارم دوباره قهرمانی استقلال را ببینم. »
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-10 20:36:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر