فهرست
قلعه نویی: گروه ایران سخت است/ باید از تیم یحیی الگو برداری کنیم
قلعه نویی: گروه ایران سخت است/ باید از تیم یحیی الگو برداری کنیم

قلعه نویی: گروه ایران سخت است/ باید از تیم یحیی الگو برداری کنیم

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نفت تهران حاضر شد و در ابتدا گفت: در ابتدا نوروز آریایی را خدمت ملت بزرگ ایران تبریک گفته و امیدوارم سال جدید سالی خوب برای اهالی ورزش و فوتبال ایران باشد. امیدوارم درگذشت مرزبان ایرانی صحت نداشته باشد زیرا از رشادت‌های فرزندان بزرگ ایران است که ما امنیت داریم و عده‌ای جوان برای دفاع از ناموس ما جان خود را کف دست گذاشته و اینگونه به ما امید می‌دهند همچنین امیدوارم دیگر مرزبانان ایرانی نیز هر چه سریعتر آزاد شوند.

بازی در برابر نفت: بازی سختی در پیش داریم چون استقلال و نفت به همراه دیگر تیم‌های بالا نشین شانس قهرمانی دارند ما بعد از بازی با الجزیره بیشتر روی مسائل روحی و روانی تیم کار کردیم و امیدوار هستیم بیگ‌زاده، حیدری و جمشیدیان در شرایط ایده‌آل قرار داشته باشند البته تیموریان و اکبرپور را قطعا در اختیار نخواهیم داشت. نفت تیم بسیار جوانی است که از یک مربی جوان و خوب استفاده می‌کند امیدوارم ما بتوانیم از این تیم‌ها الگوبرداری کنیم چون این باشگاه‌ها در ایران الگو مدار هستند.گل‌محمدی با یک عده جوان تیم خوبی درست کرده و ما هم خوشحال هستیم که این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و این موضوع به کیفیت فوتبال دو تیم اضافه خواهد کرد.

قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا و حضور ایران در گروه امارات، قطر و بحرین : البته مسئولان تیم ملی باید در این خصوص صحبت کنند ولی به اعتقاد من قرعه ایران سخت است. باید گروه‌های دیگر را هم دید ولی طبیعتا تیم ملی ما که به جام جهانی رفته انشاالله بعد از پایان این مسابقات جام ملت‌ها را هم با قدرت آغاز خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-26 17:18:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر