فهرست

برنامه کی روش برای اینکه مایلی کهن را نبیند: دوری از محل اقامت تیم امید

آی اسپورت - کارلوس کروش سرمربی تیم ملی بعد از ظهر امروز به دوحه می رسد و سریعا در هتلی که خودش آن را رزرو کرده، مستقر می شود.
 این هتل که کروش در آن اقامت دارد همان هتل تیم ملی امید نیست. اینطور به نظر می رسید کارلوس کروش برای کمک به خاکپور و تیمش راهی قطر می شود و در هتل آنها مستقر می شود ولی دیروز معلوم شد اصلا از این خبرها نیست. کروش از روز اول به مسئولان گفته بود به شرطی راهی قطر می شود که تنها تماشاگر باشد. او گفت: «مسئولیتی نسبت به این تیم ندارم و امیدوارم موفق باشند.» برنامه سفر کروش به قطر کاملا پاستوریزه و مشخص است. او حتی به یک قدمی کادر فنی تیم ملی امید هم نزدیک نمی شود چون گفته بود: «فقط می خواهم بازیکنان این تیم را زیر نظر بگیرم.» حتی وقتی مایلی کهن گفت ممکن است با کارلوس در قطر درگیر شود، این مربی گفت: «پرونده من مشخص است. تا به حال با کسی درگیری نداشته ام.» 
کروش در دوحه هتلی رزرو کرده که از هتل تیم ملی فاصله دارد. افشین قطبی هم قرار است در این شهر به او ملحق شود. کارلوس نه به هتل تیم ملی می رود و نه در تمرینات دیده خواهد شد ولی شاید قطبی به خاطر دوستی با خاکپور، این کار را انجام دهد. کروش فقط ماموریت دارد به ورزشگاه برود و تماشاگر بازی های تیم امید باشد.

منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2016-01-11 09:24:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر