فهرست

ناراحتی هدایتی از انتقادها: من حمایت کردم نه دخالت

آی اسپورت -  حسین هدایتی که از برخی جوسازی ها علیه خودش ناراحت است در صفحه اجتماعی خود متنی را بدین شرح منتشر کرد:
 «هدایتى و آقاى عابدینى چه می خواهند از پرسپولیس!؟ این تیتر مطلب بعضى از سایت ها بود.
 دوستان عزیز بد نیست مرور ده ساله داشته باشیم این حقیر در این چند سال بنا به تقاضاى شما هواداران عاشق و به نمایندگى از سوى شما در کنار تیم مخفیانه و گه گاه آشکار خدماتى داشتم که به چند مورد اشاره می کنم:
 ١: بعد از آخرین قهرمانى در لیگ برتر با آقاى قطبى و خداحافظى او به دبى رفتم و با پرداخت ٦٠ درصد قرار داد و خدماتى در دبى ایشان را به ایران آوردم.
 ٢: به تقاضاى مسئول ارشد ورزش کشور و به تأیید بعضى پیشکسوتان جناب وینگادا را دوازده شب در دبى قرار داد بسته و ٦٠ درصد قرار داد ایشان را ٢ بامداد به وقت ایران اینترنتى پول واریز کردم به حساب ایشان در کشور پرتغال و ایشان را به پرسپولیس آوردم.
 ٣: بازگرداندن آقاى على کریمى اسطوره فوتبال و دوست داشتنى بعد از چند سال به پرسپولیس با پرداخت دویست و پنجاه هزار دلار به قطر آن هم ظرف یک ساعت فراموش شدنى است؟
 ٤: در سالى که تیم محبوبمان با آقاى على دایى اسطوره فوتبالمان نائب قهرمان لیگ شدیم بدون شک حمایت هاى مادى مخفیانه تحت عنوان پاداش هاى آخر فصل بى تأثیر نبود.
 ٥: آوردن آقاى خلعتبرى از عجمان و پرداخت وجه رضایت نامه او و پر کردن استادیوم آن هم سه بار در فصل گذشته در جام باشگاه هاى آسیا و پرداخت هاى پاداش آن و چارتر کردن هواپیما در مقابل کشورهاى عربى و اعلان آمادگى براى تقویت تیم در نیم فصل و .................
 به نظر شما دوستان این کارها خدمتگذارى یک هوادار است یا دخالت!!!؟؟؟ بنابراین با اظهارنظر شما شاید، دوستانى که چنین مطالبى را تیتر می کنند یا بنده را روشن کند.
 موافقین به خدمات عدد ١ را و آنهایى که معتقدند این خدمات دخالت است عدد ٢ را ارسال کنند. یاعلى.»


منبع: جام نیوز
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-11 09:34:42
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۴۹
1
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۰۴
تو این مشکلات مدیران ناتوان خودشون که عرضه انجام کاری و ندارن یکیم که مثل اقای هدایتی پاپیش میزاره کاری باهاش میکنن که فرار کنه اخه بی کفایتی و بی خردی تا کجا حداقل بزارید مردم خوشحال باشن مشکل دوستان مدیر اینه که مردم و خوشحال نبینن از علاقه مردم به تیم محبوبشون کم بشه تا برند پرسپولیس و بی ارزش کنن اما نمیدانند مردم خیلی اگاه تر و با شعورترند
امیرعلی
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۴
1
ابراهیم محمدی
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰
حاج حسین دوستت داریم همجوره حسن نیت شمانسبت به تیم محبوبت واسه همه پذیرفتنی وغیرقابل انکاره،وامیدوارم روزی مالک پرسپولیس شی تاماهواداراغم هیچ چیزرانداشته باشی مدیری باتعصب ودوست داشتنی البته باپختگی بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر