فهرست

خبر بد برای سوشا: او دیگر جایی در پرسپولیس ندارد

آی اسپورت - حتی قبل از بازداشت سوشا مکانی می شد پیش بینی کرد که دیگر این بازیکن جایی در آینده پرسپولیس ندارد و باید از جمع قرمزها جدا شود اما بازگشت برانکو ایوانکوویچ حرف های کوتاه سرمربی در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت گلر تیمش که حالا جلد روزنامه پیروزی شده ، تقریبا خیال همه را راحت می کند. سوشا که عصر یکشنبه از زندان آزاد شد اما ساعت ها پشت در اوین ماند تا عکاسان دست از سرش بر دارند و بتواند با آرامش از محدوده زندان خارج شود و عکس جلوی در زندانش را کسی نداشته باشد ، بعد از آزادی یک راست به امام زاده صالح رفته و زیارت کرده است. او اما بعد از حدود یک هفته حضور در زندان ، متوجه شده سرنوشت فوتبالی اش به کلی عوض شده.
برای آنچه خودش بااشتباهاتش در زندگی شخصی ایجاد کرده  و سرک کشی فرد یا افرادی که مشخص نیست به چه دلیلی در پی انتقام از این گلر جوان بوده اند ، حالا سوشا را در مسیری عجیب قرار داده است و او دیگر نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند. اینکه تا زمان صدور حکم نهایی پرونده اش شاید حتی نتواند فوتبال بازی کند هم قابل پیش بینی است و سوشا باید تنها و تنها به انتظار سرنوشتش بنشیند. حالا همه اهالی فوتبال باید او را یاری کنند تا اقلا به سرنوشت مجاهد خضیراوی دچار نشود و بتواند بعد از طی کردن مدت قانونی مجازاتش که دادگاه بزودی تشخیص می دهد و اعلام می کند ، او با درس گرفتن از اشتباهات گذشته اش برگردد و دوباره فوتبال بازی کند.


منبع: خبرآنلاین
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-11 10:29:27
نظر دهید
۷ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹
بره با همون خانما به ادامه زندگیش برسه
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
اگه واقعاپشیمونه بایدبخشیده بشه اون که عکسهای خصوصیش پخش شده اونهایی که میلیاردهاپول مردم مسلمون ایران به سرقت میبرن اینجوری باهاشون برخوردنمیشه بعدازمدتی یه پست مهمتربهشون میدن
666666
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۱۴
باید برگرده..
یوهان کرایوف
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
اگه قرار بود تو کشور های اروپایی که بازیکنان بزگش ماهی یک دو دفعه بابت رانندگی با سرعت غیر مجاز دستگیر میشن این بلبشو باشه که باید فوتبالشونو تخته میکردن یا همین چند وقت پیش بنزما کارش صد برابر کاری که سوشا کرده بود بدتر بود ولی الان داره بازی میکنه واقعا بخاطر دوتا قر ولکردن این همه مشگلات!!!!
بهرام
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
همین دستمزدهایی که سوشا مکانی و ... میگیرن هم از بیت الماله یعنی از جیب من و شما. باید شدیداً مجازات بشه تا دیگه ازین اشتباهات نکنه.
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
یوهان کرایف جان
ینی شما سوشا رو جزو بازیکنان بزرگ ایران میدونی!!؟؟
من پرسپولیسی ام اما خدایی ادم نمیتونه قبول کنه


شما بنزما رو چطور با سوشا مقایسه میکنی؟؟!
در ضمن هر کشوری یه سری شرایط و ارزشها و قوانین خودشو داره میشه گفت چرا اونجا فلانه و اینجا فلان
مسعود اوزیل
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۸
ببین کیا از فوتبال خداحافظی کردن و کیا اومدن به جای بازیکنان باشخصیت مثل عابدزاده، کریم باقری، و....آدم حالش بد میشه از این فوتبالیستهای بی جنبه، مسی با اون پنج تا توپ طلاش ببین چ تواضعی داره، اون وقت بازیکنان ایرانی!!!!!!! واقعا متاسفم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر