فهرست

گل محمدی: فشار روی استقلال بیشتر از تیم ما است/ برای تیم ملی صحبتی با من نشده است

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و نفت تهران حاضر شد و در ابتدا گفت: در ابتدای صحبت‌هایم سال نو را به همه هموطنان عزیزم تبریک می‌گویم و شهادت یکی از مرزبانان کشورمان را که همه مردم را متأثر کرد تسلیت می‌گویم و امیدوارم مسئولان تلاش کنند تا سایر اسرا آزاد شوند و به خانواده‌هایشان برگردند.

بازی با استقلال:  بعد از مدت‌ها تعطیلی بازی‌های لیگ از سر گرفته شد و سه بازی حساس در پیش داریم که برای همه تیم‌ها حساس است و حکم فینال را دارد و برای ما هم شرایط به همین گونه است اما امیدوارم که بازی فردا خوب و تماشاگر پسند از آب در بیاید.

شرایط استقلال: درباره استقلال هم باید بگویم که شرایط این تیم نسبت به یکی دو ماه قبل بهتر شده اما آنها در آسیا عملکرد خوبی ندارند. هر چند که من معتقدم این تیم نسبت به دو ماه قبل از نظر فنی پیشرفت داشته است و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند. استقلال تیم پرمهره و با تجربه‌ای است و من امیدوارم که بتوانیم از موقعیت‌هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم چرا که نباید به استقلال موقعیت زمانی و مکانی بدهیم چرا که این موضوع کار ما را سخت می‌کند و باید طوری بازی کنیم که استقلال تحت فشار باشد.

شرایط تیمتان و محرومان تیم: فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی خواهد بود و من مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد. در تعطیلاتی که گذشت ما آمادگی خودمان را حفظ کردیم و با اینکه کار سختی بود اما 5 بازی لیگ برتری بازی کردیم تا در شرایط مسابقه باقی بمانیم. خوشبختانه مصدوم و محروم هم نداریم و مصدومانمان به این بازی خواهند رسید.

استرس دیدار برای قهرمانی: تیم ما نسبت به استقلال بار روانی کمتری احساس می‌کند چرا که انتظارات از استقلال بیشتر است و این بار روانی به ضرر استقلال خواهد بود چرا که ما چیزی برای از دست دادن نداریم و می‌رویم که بازی خوبی انجام دهیم.

پیوستن به تیم ملی: درباره تیم ملی هم با من هیچ صحبتی نشده و هیچ خبری وجود ندارد.

     
آی اسپورت
2014-03-26 17:46:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر