فهرست
اعتراض صادقی به جدایی از پرسپولیس: کار دلال‌ها بود!
اعتراض صادقی به جدایی از پرسپولیس: کار دلال‌ها بود!

اعتراض صادقی به جدایی از پرسپولیس: کار دلال‌ها بود!

آی اسپورت - جدایی ایمان صادقی از پرسپولیس، حسابی او را ناراحت کرده است. صادقی که بجز بازی با استقلال خوزستان هر بار برای پرسپولیس به میدان رفت یا گل خورد یا اخراج شد، به تسنیم گفته بعضی دلال‌ها می‌خواستند افراد دیگری را جانشین او کنند: «دوستان از یک ماه قبل از بازی با استقلال خوزستان به دنبال جانشین برای من بودند و با برنامه‌ریزی قبلی بیش از 70 گزینه به باشگاه معرفی شده بود! یکسری از دلال‌‌ها شب‌ها جلوی در باشگاه پرسپولیس می‌خوابیدند تا اول صبح یک دروازه‌بان به باشگاه معرفی کنند. چند دروازه‌بان هم به باشگاه پیغام داده بودند حاضرند مجانی برای پرسپولیس بازی کنند. من مانده‌ام در کل لیگ برتر 70 دروازه‌بان داریم که باشگاه برای جانشینی من این تعداد گزینه داشت!»
صادقی، دلش نمی‌خواسته از پرسپولیس جدا شود و باشگاه او را کنار گذاشته است: «من خیلی دوست داشتم در پرسپولیس بمانم، چون تازه با جو تیم آشنا شده بودم و شرایط روحی‌‌ام خیلی خوب بود. متأسفانه مرا مجبور به جدایی کردند. مسئولان باشگاه به من گفتند که برانکو خواسته راهی تیم دیگری شوم تا بیشتر بازی کرده و پیشرفت کنم. به هر حال آنهایی را که باعث جدایی‌ام از پرسپولیس شدند، به خدا واگذار می‌کنم. دلال‌ها خیلی تلاش کردند این اتفاق رخ دهد تا درواز‌ه‌بان مدنظر خود را به باشگاه بیاورند. ضمن اینکه برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت دارم و آرزو می‌کنم پرسپولیس قهرمان لیگ شود. واقعاً این تیم شایستگی قهرمانی در لیگ برتر را دارد.»کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-11 15:53:54
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۳۱
آخه جناب سوتی خان ، واسه بیرون انداختنت نیاز به دلال بود ؟؟!!! یه نگاهی به خودت و بازیهات بنداز و دیگه از این حرفا نزن ! ضمنا تقصیر تو نبود ، جنابعالی اشتباه بودی !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر