فهرست
یحیی با 4 خرید مدعی شد/ ذوبِ آهن، ذوبِ بازار
یحیی با 4 خرید مدعی شد/ ذوبِ آهن، ذوبِ بازار

یحیی با 4 خرید مدعی شد/ ذوبِ آهن، ذوبِ بازار

آی اسپورت- سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن از نقل و انتقالات این تیم در نیم‌فصل کاملا راضی است. او می‌گوید: «هر بازیکنی که یحیی خواسته بود برایش جذب کردیم.» آذری با این اظهارنظر توپ را به زمین یحیی انداخته و توقعات را از او بالا برده است. اما خریدهای ذوب‌آهن در نیم‌فصل چه بازیکنانی بوده‌اند که آذری از آنها با عنوان تمام خواسته‌های یحیی نام می‌برد؟
ذوب‌آهن فعالیت خود را در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل با به خدمت گرفتن مارکو اورلیو آیوبل مهاجم برزیلی و بازیکن سابق صبای قم آغاز کرد. در ادامه وحید محمدزاده بازیکن سابق تیم‌های سایپا، مس رفسنجان و مقاومت تهران و احمد امیرکامدار هافبک سابق تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد که سابقه بازی در تراکتورسازی تبریز و تیم‌های ملی جوانان و امید را در پرونده دارد، به خدمت گرفت.
آخرین خرید ذوبی‌ها تا این لحظه هم هاشم بیک‌زاده است که معاوضه او با اکبر صادقی قطعی به نظر می‌رسد. مدافع چپ سابق تیم ملی از صبا به اصفهان رفته تا جای خالی مهرداد قنبری مصدوم را در خط دفاعی سبزپوشان پر کند. یحیی گل‌محمدی با این خریدها قرار است نیم‌فصل دوم را قدرتمندانه‌تر از نیم‌فصل اول آغاز کند و برای سبقت از دو تیم آبی‌پوش تهران و خوزستان خیز بردارند.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-11 16:00:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر