فهرست
فردا زنگِ امیدها می‌خورد/ سوریه با لژیونر - ایران بدون لژیونر
فردا زنگِ امیدها می‌خورد/ سوریه با لژیونر - ایران بدون لژیونر

فردا زنگِ امیدها می‌خورد/ سوریه با لژیونر - ایران بدون لژیونر

آی اسپورت- تیم ملی امید ایران در اولین بازی از مرحله نهایی مسابقات زیر 23 سال آسیا، ساعت 17 فردا (سه‌شنبه) به مصاف تیم ملی سوریه می‌رود. مسیر سخت امیدهای ایران برای صعود به المپیک در رویارویی با سوریه آغاز می‌شود که از تیم های آماده و مدعی این رقابت‌هاست.
بر خلاف کشورهای عربی که این روزها به دلیل مسائل سیاسی علیه ایران جبهه گرفته‌اند، امیدهای سوریه از کشوری می‌آیند و دوستی و برادری‌اش با ایران سال‌ها زبانزد بوده است. مصاف ایران و سوریه، فردا سه ساعت قبل از بازی قطر و چین برگزار می‌شود که حکم بازی افتتاحیه رقابت‌ها را دارد.
در آستانه این جدال حساس، رسانه‌های عربی در گزارش‌های ویژه این جدال را جنگ دو تیم فوق آماده این روزهای فوتبال آسیا لقب دادند و مدعی شدند این مصاف می توانند شاهد اتفاقات جالب توجه زیادی باشد.
در گزارشی که روزنامه الرایه در خصوص این مصاف نوشت، آمده است: «دو تیم چند ماه پیش فینال غرب آسیا را برگزار کردند که آن بازی را ایران برد و قهرمان شد. اما فردا شرایط برای این دو تیم فوق آماده قطعا متفاوت خواهد بود چون هدف ایران و سوریه این است که در این گروه دشوار با کسب سه امتیاز این مصاف زمینه برای صعود و موفقیت های آتی فراهم شود».
روزنامه الرایه در ادامه به شرایط و نحوه آماده سازی دو تیم اشاره و مدعی شد هم ایران هم سوریه غایبان سرشناسی در اردوی خود دارند از جمله علیرضا جهانبخش و سردار آزمون دو ستاره لژیونر ایران که در فوتبال اروپا شاغل هستند.
در مقابل، عمر چریبین ستاره خط سرشناس سوریه که در باشگاه الظفره امارات بازی می‌کند با وجود مصدومیت اخیرش به اردوی سوری‌ها در قطر ملحق شده است.9411
     
آی اسپورت
2016-01-11 16:37:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر