فهرست

مظلومی: نویدکیا دلش با استقلال است

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص آخرین وضعیت تیمش گفت: «سه چهار روز است که تمرینات‌مان را در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار کرده و بیشتر هم کارهای بدنی را انجام می‌دهیم.در حال حاضر دو سه بازیکن مصدوم داریم که خود را آماده می‌کنند و سه بازیکن هم در تیم امید داریم و در تمرینات غایب هستند. با تمریناتی که برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم، آنها خودشان را آماده می‌کنند تا بتوانیم در نیم‌فصل دوم شرایط خوبی را دنبال کنیم و به روند خوب‌مان ادامه دهیم».


مظلومی با اشاره به عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل گفت: «در شرایط فعلی قول‌هایی داده‌اند که به جای دو بازیکنی که از دست دادیم دو بازیکن جدید بگیریم تا خواسته همه هواداران که جذب دو پلی‌میکر در وسط زمین است، برآورده شود. تا این لحظه هواداران بدانند که در نقل‌وانتقالات موفق نبوده‌ایم، چون باشگاه‌ها با ما همکاری نکردند.  البته آنها به بازیکنان خود نیز نیاز دارند و نمی‌توانیم از کسی ایراد بگیریم. ما تا امروز فقط مؤمنی را جذب کرده‌ایم که کافی نیست و یک هفته دیگر زمان داریم که باید دو بازیکن در خط میانی جذب کنیم».


سرمربی آبی‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا آندرانیک تیموریان را جذب خواهند کرد، گفت: «از وضعیت تیموریان اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم که چه شرایطی با باشگاه ام‌صلال دارد، اما او یک استقلالی به تمام معناست و از حضورش در استقلال استقبال می‌کنم. باید ببینیم شرایط جدید او چگونه است. هواداران فشار می‌آورند که فلان بازیکن را جذب کنیم، اما آنها باید بدانند که ما دنبال جذب بازیکن هستیم و بیکار ننشسته‌ایم».


سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص جذب رسول نویدکیا گفت: «امیدواریم باشگاه سپاهان در خصوص انتقال رسول نویدکیا با ما همکاری کند، البته می‌دانیم که آنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بوده و به بازیکنان خود نیاز دارند، اما رسول دلش اینجاست و با صحبتی که با وی داشتیم اعلام کرده برای ماندن در سپاهان مشکلاتی دارد».


مظلومی در پاسخ به این سؤال که آیا مسعود شجاعی که به استقلال می‌آید یا نه، گفت: «مسعود بازیکن خیلی خوبی است و او را خیلی دوست دارم. ما گزینه‌های زیادی داریم که مدیر نقل‌وانتقالات باشگاه اعلام کرده باب صحبت با همه آنها باز است و باید ببینیم که در دو روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. آنچه مسلم است رقبای ما خیلی بهتر از ما خودشان را تقویت کرده‌اند. قطعاً اگر مجبور شویم به جای بازیکنان خارجی که از دست دادیم بازیکن خارجی می‌گیریم».کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-11 16:50:09
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
پرویز استاد دل وروده بازیکنان عاشقان استقلال
سعید
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۸
شما تو دلشی؟؟؟؟
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۰
خخخخخخخخخ
بازیکنان همیشه دلشان با پول است نه تیم ، اگه غیر از این بود الان جباری و تیموریان و ... تو لیگ های عربی بازی نمیکردن،،،اگه همین الان سپاهان بگه به رسول دوبرابر استقلال پول میدهیم اون وقت شش دنگ دلش میشه مال سپاهان،،،،اگه هم استقلال پول بیشتری بهش بده اون وقت دوباره شش دنگ دلش میشه با استقلال،،،اینا گفتم جهت اطلاع اشخاصی که فک میکنن بازیکنان از روی دل شان تیم شان را انتخاب میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر