فهرست
سوال روز: نویدکیا جای چه کسی را در ترکیب استقلال می‌گیرد؟
سوال روز: نویدکیا جای چه کسی را در ترکیب استقلال می‌گیرد؟

سوال روز: نویدکیا جای چه کسی را در ترکیب استقلال می‌گیرد؟

آی اسپورت - رسول نویدکیا، به استقلال نزدیک‌تر شده و به نظر می‌رسد در روزهای آینده، مراحل نهایی این انتقال انجام شود. انتقالی که به گفته محرم برادر رسول می‌تواند کلید قهرمانی استقلال در لیگ برتر باشد. حضور نویدکیا در استقلال، برای استقلال بدون بازیساز یک برگ برنده خواهد بود اما سوال اینجاست او قرار است جای چه بازیکنی را در ترکیب اصلی بگیرد؟
استقلال در بازی‌های این فصل، از دو هافبک دفاعی همزمان استفاده می‌کند. ابراهیمی و چشمی، که نقش موثری در موفقیت استقلال داشته‌اند. خسرو حیدری و یعقوب کریمی در دو سمت آن‌ها قرار می‌گیرند و شهباززاده و انصاری هم در خط حمله بازی می‌کنند. به نظر می‌رسد با ورود نویدکیا، مظلومی مجبور به تغییر سیستم بازی تیمش شود. ابراهیمی و چشمی سر جای‌شان باقی می‌مانند، نویدکیا پشت سر شهباززاده بازیسازی می‌کند، خسرو در سمت راست باقی می‌ماند و جابر انصاری یک خط عقب‌تر، در سمت چپ قرار می‌گیرد.
بازی هفته هفتم استقلال و راه آهن، آخرین بازی کرار در ترکیب اصلی استقلال بود. مظلومی در آن مسابقه هم سیستم مشابهی پیاده کرد. با ورود نویدکیا، شانس یعقوب و محسن کریمی برای بازی در ترکیب اصلی استقلال به مراتب کمتر خواهد شد و نویدکیا جای آن‌ها در سیستم جدید استقلال به میدان خواهد رفت.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-11 17:09:46
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۳۵
جایمظلومی
برزو
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
کاش بختیار رحمانی میومد به جای این... ازش خوشم نمیاد. واسه لج و لجبازی به بختیار اضافه خدمت دادن.
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۵۲
هههه
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۱۲
این رسول خیلی هم مالی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر