فهرست
کیانی: شریفی خودش تراکتور را دوست داشت / مگر قرار است با عربستان بجنگیم؟
کیانی: شریفی خودش تراکتور را دوست داشت / مگر قرار است با عربستان بجنگیم؟

کیانی: شریفی خودش تراکتور را دوست داشت / مگر قرار است با عربستان بجنگیم؟

آی اسپورت- کاپیتان تراکتورسازی اعتقاد دارد مهدی شریفی به حق بازیکن تراکتور شده و می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا به این تیم کمک کند. مهدی کیانی در رابطه با آخرین وضعیت تراکتورسازی و مسئله رویارویی با عربستان در لیگ قهرمانان آسیا نیز صحبت کرده است. گفت‌وگوی او را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.

 
 
در حال حاضر شرایط تراکتورسازی برای آغاز نیم‌فصل دوم چطور است؟
تراکتور تغییرات زیادی داشته و یک‌سری بازیکن در نیم‌فصل که سرباز بودند از ما جدا شدند. اما بازیکنان خوبی برای تقویت تیم اضافه شدند که این نشان می‌دهد آقای قلعه‌نویی می‌خواهد تراکتور را برای نیم‌فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا قوی کند تا ما بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. ما سال گذشته تا لحظه آخر قهرمانی در مشت‌مان بود اما نتوانستیم به آن برسیم. اما امسال باید بتوانیم نتایج خوبی برای شادی دل هواداران کسب کنیم.
 
 
با توجه به درخواست عربستانی‌ها برای برگزاری بازی‌ها در یک کشور بی‌طرف، لیگ قهرمانان خیلی حساس شده است، شما از این بابت نگرانی ندارید؟
به نظر من فوتبال یک بازی جوانمردانه است که مردم عاشقانه این ورزش را دوست دارند. چرا سیاست و فوتبال را باهم قاطی کرده‌اند؟ هموطنان ما در فاجعه منا جانشان را از دست دادند و بسیاری اتفاقات دیگر هم نظیر آن برایشان افتاد، پس باید گفت که در عربستان هم امنیت وجود ندارد؟ ایران کشور امنی است. ما که نمی‌خواهیم جنگ ‌کنیم و فقط هدفمان فوتبال بازی کردن است. نمی‌دانم چرا عربستانی‌ها از ما می‌ترسند و این بازی را شروع کرده‌اند. در مورد میزبانی هم اثبات شده که تراکتور به جز عربستان که روادید را به سختی می‌دهد در تمامی کشورها تماشاگر دارد.
 
 
ماجرای شریفی برای تراکتور حاشیه‌ساز نمی‌شود؟
تراکتور به تقویت نیاز داشت و از مسئولان تشکر می‌کنم که برای قوی شدن تیم شریفی را به تراکتور دادند. او خودش هم دوست داشت برای تراکتور بازی کند. مهدی بازیکن بزرگی است و مسلما خیلی از تیم‌ها او را می‌خواهند. اما بحث حضور تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا ملی است که مسئولان با در نظر گرفتن این مساله کد شریفی را برای تراکتور زدند.



9411
     
آی اسپورت
2016-01-11 18:37:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر