فهرست
استقلال - نفت: بازنده قهرمان نیست!
استقلال - نفت: بازنده قهرمان نیست!

استقلال - نفت: بازنده قهرمان نیست!

آی اسپورت- دو تیم استقلال و نفت تهران فردا و در ساعت 17:30 به دیدار یکدیگر خواهند رفت. این دیدار که سر آغاز سه دیدار فوق العاده سخت آبی پوشان در هفته های پایانی لیگ خواهد بود نمی تواند قهرمان را مشخص کند اما می تواند یکی از دو تیم را از کورس قهرمانی خارج کند.
استقلالی ها پس از پشت سر گذاشتن یکماه سخت در رقابت های آسیایی پای به این دیدار می گذارند. آبی پوشان پس از شکست سنگین برابر ملوان به دیدار الشباب رفتند و با یک گل شکست خوردند. پس از آن  شاگردان امیر قلعه نویی در برابر الریان هم مغلوب شدند و در پایان در آزادی با تیم الجزیره به تساوی رسیدند. البته آبی ها روند رو به رشدی را در این دیدارها پشت سر گذاشتند و با بازگشت بازیکنان کلیدی شان مانند حیدری، بیک زاده و جمشیدیان یکی از بهترین بازی های فصل شان را در برابر الجزیره به نمایش گذاشتند و از همین رو امیدوارند با حفظ همین آمادگی لیگ را با سر انجامی خوش به پایان ببرند.
در سوی مقابل نفتی ها یکماه کامل به دور از مسابقات رسمی بوده اند و تیم یحیی کمی از تب و تاب مسابقات افتاده است. هر چند نفتی ها با چند بازی دوستانه از جمله دیدار برابر پرسپولیس سعی داشتند بدن های خود را آماده نگه دارند، اما همین دوری از مسابقات می تواند به ضرر شان تمام شود.
 در دیدار بازی رفت دو تیم ابتدا فرهاد مجیدی آبی ها را پیش انداخت اما وریا غفوری در دقایق پایانی یکی از بهترین گل های فصل را به ثمر رساند تا بازی به تساوی بیانجامد.
 در هر صورت استقلالی ها برای اینکه هم چنان مدعی درجه یک قهرمانی باقی بمانند از سه بازی سخت پیش روی شان نیاز به حداقل 7 امتیاز دارند تا قهرمان شوند. نفتی ها نیز باید 9 امتیاز کامل را از سه دیدار آینده کسب کنند تا شگفتی سال شوند و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند. 

     
آی اسپورت
2014-03-26 19:40:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر