فهرست

ستون طنزیم: شانه‌هایت را برای روز مبادا لازم داریم

آی‌اسپورت- بله آقا! جرعه‌ای هم از لب لعل بازیکن اهل تیمور شرقی چشیدیم و استقلال خوزستان نخستین بازیکن از این کشور را در تاریخ فوتبال ایران به خدمت گرفت. به امید روزی که جیبوتی هم ناز نکند و رضایت خودش برای برگشت به خانه را با فرستادن یک بازیکن به استقلال اهواز جبران کند. بالاخره تیمور شرقی هر چه‌قدر هم گمنام باشد اوضاعش از جیبوتی که بهتر است!

سر 10 درصد! خب خدا را شکر که استاد رضاییان، مدیرعامل ملوان اعلام کردند که 50 درصد احتمال بازگشت تیمشان به لیگ برتر وجود دارد. وقتی 50 درصد احتمال بازگشت ملوان به لیگ وجود دارد یعنی این تیم هفتاد درصد خودش را برای ادامه رقابت‌ها آماده کرده که این خودش احتمال حضور این تیم در نیم‌فصل دوم را تا نود درصد افزایش می‌دهد. می‌ماند 10 درصد که از قدیم هم گفته‌اند آدم عاقل سر 10 درصد معامله را به هم نمی‌زند!

  نگران هاشم نگران هاشم شده بودیم که چرا تیم علی دایی را ترک کرده که بعدش متوجه شدیم هاشم رفته ذوب‌آهن! برادر نگرانت شدیم. چرا صبا را ترک کردی؟ چرا از پیش علی دایی رفتی؟ با خودت نگفتی در غیاب قاسم دهنوی که رفته در لیست فروش و رضا حقیقی که ترانسفر شده به تایلند، علی دایی وقتی که دلش تنگ شد سرش را روی شانه‌های مردانه چه کسی بگذارد؟ البته محمد دایی هم هست ولی فقط که نمی‌شود به محمد دایی اتکا کرد. بالاخره باید یک نفر زاپاس برای مواقع بحرانی باشد یا نه؟ بالاخره محمد دایی وظایف مهم دیگری هم دارد. البته پیام صادقیان هم هست اما ایشان کلا فاقد شانه مردانه به حساب می‌آیند و خودشان روحیه ظریفی دارند. یعنی در مواقع بحرانی یکی باید خود پیام را حمایت کند! پیشنهاد می‌کنیم آندو را بیاورید. هم شانه‌هایش مردانه است، هم راست کار خود داش علی است.

  تبریک و تبریک بازگشت ستاره تابناک فوتبال آسیا، فخر زمین، شکوه خورشید، مایه آرامش مربیان حریف، ستاره بعدی فوتبال دنیا، اسطوره اعتماد به نفس، جناب فخرالدینی به تمرینات استقلال را به همگان تبریک و تبریک عرض می‌نماییم. به امید اینکه این فخر تابناک فوتبال قاره کهن دیگر هیچ وقت به خاطر آسیب دیدگی سبک از ناحیه پا! در تمرینات غیبت نکند تا دل پرویز مظلومی نیز مکدر نباشد که پرویز دلش با همین فخرالدینی گرم است. میلاد که نباشد، دست و دل پرویز خان اصلا به تمرینات نمی‌رود که نمی‌رود!

خبر خوش برای هواداران پرسپولیس یک خبر خوش و بسیار شیرین داریم که قاعدتا بعد از شنیدن این خبر باید دهان ما را پر از سکه‌های طلا نمایند. حالا سکه هم ندادید ایراد ندارد. فقط فحش ندهید! خبر خوب این است. کفشگری در تیم شما ماندنی شد! حالا بروید در سطح شهر به شادی و جشن بپردازید. خبر از این بهتر؟ (فحش ندهیدها)هومن جعفری

کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-12 02:02:44
نظر دهید
۴ نظر
amin
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۰۳
خوانندگان سایت اونایی که پایه هستن جون من بیاین یه چیزی بزاریم رو هم بفرستیم برا نویسنده این ستون طنز سایت شاید راضی شده دیگه این بخشو ننویسه
هومن جعفری
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۲۶
amin جان از اینکه طنز من نمی تونه نظر مثبت شما یا بعضی دیگه از خوانندگان عزیز این سایت رو جلب بکنه عذرخواهی می کنم.این ستون طنز برای روزنامه ایران ورزشیه و من از این سایت حقویق دریافت نیم کنم. ساده ترش اینه که شما دیگه به خودتون زحمت خوندن این مطلب رو ن جای اینکه ستون بنده گنهکار رو حذف کنین. با این همه از اینکه نتونستم نظر شما رو جلب کنم متاسفم.تلاش می کنم بهتر بنویسم.
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۴۰
خیلی چرت می نویسه.این عمو کی هست که فرق طنز و مسخره کردن نمی دونه
-
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۷
اتفاقا بخش مورد علاقه من از سایت همین طنزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر