فهرست
پیش‌بازی: نیوکاسل یونایتد – منچستر یونایتد / حوصله‌یِ خودِ ون گال هم سر رفته
پیش‌بازی: نیوکاسل یونایتد – منچستر یونایتد / حوصله‌یِ خودِ ون گال هم سر رفته

پیش‌بازی: نیوکاسل یونایتد – منچستر یونایتد / حوصله‌یِ خودِ ون گال هم سر رفته

آی‌اسپورت – دو بازی مقابلِ چلسی و سوانزی امید و شور و هیجان را به اولدترافورد بازگرداند. اما نمایشِ کسالت‌بار مقابلِ شفیلد یونایتد در اف.ای کاپ که البته با پیروزیِ یک-هیچ و پنالتیِ دقایقِ آخرِ رونی همراه بود، یک بارِ دیگر بارِ انتقادات رویِ دوشِ ون گال را سنگین کرد. حتی خودِ ون گال هم بالاخره اعتراف کرده که تیمش مقابلِ شفیلد کسالت‌بار بازی کرده است. به هر سو مدیرانِ یونایتد هنوزِ حامی مربیِ هلندی‌شان هستند و ون گال باید از این شانس هر چه زودتر استفاده کند و تیمش را در مسیری که باید بیندازد، به خصوص اینکه سنت جیمزز پارک همیشه صحنه‌یِ جذاب‌ترین نمایش‌هایِ یونایتد بوده است.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-نیوکاسل یونایتد در تاریخِ لیگ برتر 25 بار به منچستر یونایتد باخته است. تنها آرسنال است که به اندازه‌یِ یونایتد، نیوکاسل را شکست داده است.
2-یونایتد از 12 بازیِ قبلی‌اش در سنت جیمزز پارک مقابلِ نیوکاسل 9 پیروزی، 2 تساوی و تنها یک شکست داشته است.
3-یونایتد در تاریخِ لیگِ برتر 12 بار در زمین نیوکاسل پیروز شده است. از این منظر تنها استون ویلا و اورتون بوده‌اند که بیش از نیوکاسل در زمینِ خودشان به یونایتد باخته‎‌اند (15).
4-رونی از نوامبرِ 2014 بدین سو در دو بازیِ متوالی در لیگِ برتر گل نزده است.
5-اگر یونایتد این بازی را ببازد، برایِ اولین بار از ژانویه‌یِ 1996 بدین سو، 3 شکستِ خارج از خانه‌یِ متوالی را تجربه خواهد کرد.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-12 11:53:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر