فهرست
ماجرای نویدکیا و استقلال از زبان مدیر عامل سپاهان
ماجرای نویدکیا و استقلال از زبان مدیر عامل سپاهان

ماجرای نویدکیا و استقلال از زبان مدیر عامل سپاهان

آی اسپورت - در روزهای اخیر ماجرای انتقال رسول نویدکیا به استقلال سر و صدای زیادی به پا کرده است. استقلال مصرانه او را می‌خواهد و سپاهان علاقه‌ای به این انتقال ندارد. البته خود رسول هم گفته بود که دوست دارد به استقلال برود. اصغر باقریان درباره شروع این بحث‌ها توضیحاتی داده است:
- همه اتفاقات از قبل از دیدار مقابل استقلال خوزستان آغاز شد. از طریق مهدی رحمتی و مجید صالح تماسی با باشگاه سپاهان گرفته شد که ما رسول را می‌خواهیم آن هم زمانی که هنوز فصل نقل و انتقالات آغاز نشده بود. این موضوع را با استیماچ در میان گذاشتیم و او در واکنش این مسئله گفت که رسول بازیکنی است که هم از لحاظ بدنی و هم تکنیکی و فنی مورد تائید من است و قرار شد تا در اهواز جلسه‌ای بین استیماچ و رسول برگزار شود. سرمربی سپاهان در اهواز به اتفاق محرم جلسه‌ای را با رسول برگزار کرد که رسول در این جلسه به کادر فنی که به وی گفته بود چنین پیشهادی از استقلال آمده است، در پاسخ گفته بود اصلا چنین بحثی مطرح نیست و می‌خواهم در سپاهان بمانم و در نیم‌فصل دوم بهترین بازیکن این تیم شوم که استیماچ در واکنش گفته بود من هم به تو اعتقاد دارم و کارت را ادامه بده.
- در ادامه استقلالی‌ها باز هم بی‌خیال رسول نشده و شخص افشارزاده سرپرست این باشگاه نیز برای حضور نویدکیا در استقلال یک نامه رسمی برای باشگاه سپاهان زد و حتی برخی بازیکنان این تیم نیز باز هم با رسول تماس گرفتند. قبل از بازی با ذوب‌آهن فشارهای زیادی در این خصوص به ما آورده شد تا جایی که چند بار با برادرش محرم صحبت کردم و گفتم که داستان این چنین است. استیماچ به رسول اعتقاد دارد و باشگاه هم هیچ مشکلی با این بازیکن ندارد و او را می‌خواهد اما استقلالی‌ها که چپ و راست با او تماس می‌گیرند ذهنش را خراب می‌کنند. در این تماس از محرم خواستم تا با رسول صحبت کرده و آخرین نظراتش را جویا شود که پس از مدتی محرم با من تماس گرفت و اعلام کرد رسول گفته می‌خواهد در سپاهان بماند. یعنی ماجرا به پایان رسید اما سه روز بعد دوباره به اندازه استقلالی‌ها فشار آوردند که موجب برخی ناراحتی‌ها از سوی رسول شد. او در جلسه‌ای که با من داشت اعلام کرد چرا باشگاه سپاهان محکم و به صراحت نگفته که من در این تیم خواهم ماند.
- اصلا ما توپ را در زمین رسول نینداختیم. ما فقط می‌خواستیم به رسول احترام بگذاریم تا خودش تصمیم‌گیرنده نهایی باشد و حتی همانجا اعلام کردم من مصاحبه می‌کنم و محکم می‌گویم که قضیه تمام شده است و استقلال دیگر دنبال نویدکیا نباشد. باز هم به رسول تاکید کردم که آیا مشکلی با سپاهان نداری که او با تاکید بیشتری گفت خیر و رفت و سه روز بعد آن صحبت‌ها را مطرح کرد. صراحتا می‌گویم اصلا دیگر رضایتنامه او را نمی‌دهیم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-12 13:02:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر