فهرست
بازگشت «هلی‌کوپتری» مارادونا به ناپل در صورت قهرمانی ناپولی
بازگشت «هلی‌کوپتری» مارادونا به ناپل در صورت قهرمانی ناپولی

بازگشت «هلی‌کوپتری» مارادونا به ناپل در صورت قهرمانی ناپولی

آی اسپورت - قهرمانی ناپولی در نیم‌فصل نخست سری A، ستاره پیشین و اسطوره آرژانتینی این تیم، دیه‌گو مارادونا را به قهرمانی شاگردان ساری در پایان فصل امیدوار کرده است. او که در ابتدای فصل علناً گفت به توانایی‌های مائوریسیو ساری برای هدایت ناپولی شک دارد، حالا به قهرمانی آبی‌پوشان شهر ناپل امیدوار شده است. افتخاری که ناپولی بعد از 26 سال تجربه کرده است، پسرطلایی آرژانتینی‌ها را هیجان زده کرده است و او به هواداران تیم پیشین دوران بازیگری‌اش وعده داده است که اگر ناپولی قهرمان شود با هلی‌کوپتر اطراف ورزشگاه سن‌پائولو فرود خواهد آمد.
ناپولی در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس در رده نخست جدول سری A قرار دارد، اما ساری در مصاحبه اخیر خود تأکید کرد که برای صحبت کردن درباره قهرمانی تیم او در این فصل هنوز خیلی زود است. او پس از قهرمانی تیمش در نیم‌فصل گفت: اهمیتی که من به قهرمانی نیم‌فصل می‌دهم این است: هیچ چیز. اینها فقط مشتی آمار هستند، همین!
با وجود آنکه ساری از قهرمانی زمستانه تیمش در این فصل سری A چندان به وجد نیامده است، بسیاری از رسانه‌ها و کارشناسان ایتالیایی از شانس ناپولی برای کسب اولین عنوان اسکودتویش از سال 1990 صحبت می‌کنند. اگر مارادونا در پایان ماه می به سن‌پائولو برگردد یک دلیل دارد: شرکت در جشن قهرمانی تیمی که برای اولین بار بدون کمک او فاتح سری A شده است. ناپولی بعد از دو قهرمانی که با مارادونا در سال‌های 1986 و 1990 کسب کرد دیگر نتوانسته است اسکودتو را به دست آورد.
او درباره برنامه‌اش برای شرکت در جشن قهرمانی ناپولی اظهار داشت: با شناختی که از شهر ناپل و هواداران ناپلی خود دارم، می‌دانم که آنها از قهرمانی تیم‌شان چقدر احساساتی می‌شوند و این مرا بیشتر خوشحال می‌کند. حالا من از تیم‌مان می‌خواهم که قهرمان لیگ شود. اگر ناپولی اسکودتو را ببرد من با هلی‌کوپتر خودم را به سن‌پائولو خواهم رساند تا با هواداران‌مان جشن بگیرم.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-12 14:56:50
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۱۳
الکی گفته، به خاطر مشکل مالیاتی اگه پاشو تو خاک ایتالیا بذاره ممنوع الخروج میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر