فهرست
منتخب توئیت ایرانی‌ها درباره مسی: توپِ بزرگ زیر پایِ چپ
منتخب توئیت ایرانی‌ها درباره مسی: توپِ بزرگ زیر پایِ چپ

منتخب توئیت ایرانی‌ها درباره مسی: توپِ بزرگ زیر پایِ چپ

آی اسپورت- رسیدن به توپ طلای شماره پنج، لئو مسی را تبدیل به قهرمان شبکه‌های اجتماعی کرده است. در ایران نیز همانند همه کشورهای دنیا، کاربران فعال توئیتر به سبک خودشان به دوشنبه مهم فوتبالی جهان واکنش نشان داده‌اند. به شبی که در آن لئو مسی دوباره به عنوان بهترین بازیکن کره زمین معرفی شد. 


ساسان آقایی: میگن هر روز سر کوچه بچه محلا به بچه های #مسی میگن؛ #توپ‌طلا ی بابا رو میاری یه گل کوچیک بزنیم؟حمید: کلنل مسی پنجمین توپ طلای خود را در کرد!مهندس: مسی برای هضم دلتنگیاش، توپ طلا می‌بره.


مریم: مسی به رونالدو: چقدر بدم دیگه الکی اینجا نشینی.بابک: خدا حق #مسی رو گذاشت کف دستش، خیلی حیف بود که یه جام جهانی رو روی سرش بلند نکرد،اما این افتخار بمراتب بیادموندنی تره.
طرقبه: رونالدو برای توپ طلا نامزد شده بود ولی توپ طلا رفت تو بغل #مسی و با رونالدو همچنان دوست معمولی موند!فرشید: یه مرغ دارم روزی یه توپ طلا می گیره.خانوم مهندس: خیلی عجیبه که بازیکن تو این سطح نتونه انگلیسی صحبت کنه. هم مسی، هم نیمار.رسول: باورنکردنیه اما کت مسی کاملا معمولی بود برای مراسم. نه قرمز، نه خال خالی.کوروش: اگر سپ بلاتر بود همین الآن توپ طلا رو میدادن به مسی دیگه تا شب صبر نمیکردن،خدا بیامرز خیلی این بچه رو دوست داشت.ام اچ: این توپ طلا بود که  پنجمین مسی رو برد. نه برعکس!


جوان اول: حداقل دو بار بیشتر از هر بازیکن دیگری در دنیا. لئو مسی رکورددار توپ طلاست.بیتا: هشت سال سلطنت مسی و رونالدو به توپ طلا. شاید این سلطنت از همین امسال دیگه تموم شده باشه.سینا: به رابطه خوب مسی و رونالدو توی مراسم دقت کنید. اونقدر که هوادارهای ایرانی این دو تا با هم مشکل دارن، خودشون ندارن.سانی ترحمی: از نظر من رونالدو بدشانس ترین فوتبالیست تاریخ هست که با مسی روبرو شده و باید قبول کنیم که مسی دیگه در تاریخ تکرار نمیشه.
 
 
فربد آقایی: مسی تو سالی که گذشت واقعا تو لحظات حساس به داد بارسلونا رسید مخصوصا اون گل زیبا و کمرشکنی که به بایرمونیخ زدم

 سعید بذرافشان: به نظرم توپ طلا رو تا وقتی از فوتبال کناره گیری کنه بدن بهش ، اینهمه پول و وقت رو تلف نکنن  مسی عالیه ، رئالی هستم اما جایزه حق مسلم مسی بود. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-01-12 15:18:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر