فهرست
سوال روز: مظلومی از چه کسی انتقاد می‌کند؟
سوال روز: مظلومی از چه کسی انتقاد می‌کند؟

سوال روز: مظلومی از چه کسی انتقاد می‌کند؟

آی اسپورت- سرمربی استقلال در روزهای گذشته به صورت صریح و گاهی غیر مستقیم انتقاداتی را متوجه مسئولان باشگاه استقلال کرده. پرویز مظلومی در حاشیه تمرین نوبت صبح سه‌شنبه تیمش از جدایی میلاد شعبانلو هافبک جوان تیمش انتقاد کرده و گفته که از جدایی این بازیکن بی اطلاع بوده است. این صحبت او را می‌شود با جدایی مهدی کربلایی هم تجمیع کرد. البته مظلومی در تمرین دوشنبه تیمش هم انتقادات غیرمستقیمی را متوجه وضعیت این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل کرد، هرچند که با یک اصلاحیه آن را تا حد زیادی پوشش داد.

مشخصا در باشگاه استقلال تنها دو نفر حق امضا دارند و آنها می‌توانند حکم جدایی یک نفر را صادر و آن را امضا کنند. یکی از آنها بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال و دیگری علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال است. در ماجرای مهدی کربلایی این علی نظری جویباری بود که رضایت‌نامه این بازیکن را امضا کرد و جالب آنجا بود که این بازیکن بلافاصله راهی گسترش فولادی شد که استقلالی‌ها به دنبال جذب شجاعیان از همان تیم بودند.
اما درباره شعبان‌لو ظاهرا افشارزاده شخصا رضایت‌نامه او را به نام صبای قم زده است؛ اتفاقی که با انتقاد مظلومی همراه شده است. این روزها به نظر می‌رسد باشگاه استقلال درگیر اختلافات داخلی است؛ اختلافاتی که نمود بیرونی پیدا کرده است و شاید به بحران‌هایی منتج شود که روند خوب استقلال در نیم فصل اول را تحت الشعاع قرار دهد و در نهایت آنها را از کورس قهرمانی دور کند
     
آی اسپورت
2016-01-12 16:18:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر