فهرست
تمجید خاکپور از شاگردانش: این‌ها آینده فوتبال آسیا هستند
تمجید خاکپور از شاگردانش: این‌ها آینده فوتبال آسیا هستند

تمجید خاکپور از شاگردانش: این‌ها آینده فوتبال آسیا هستند

آی اسپورت - محمد خاکپور از نمایش تیمش در اولین بازی انتخابی المپیک راضی است. سرمربی امیدهای ایران، اعتقاد دارد شاگردانش ستاره‌های آینده فوتبال آسیا هستند: «تک تک این بازیکنان آینده فوتبال ایران و آسیا هستند. بازیکنان ما امروز نشان دادند حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. در نیمه اول خوب نبودیم، اگرچه موقعیت‌هایی داشتیم اما با استرس بازی کردیم. در نیمه دوم توانستیم بازی بهتری انجام دهیم و از موقعیت‌ها استفاده کرده و به گل برسیم. فوتبال 90 دقیقه است و باید برای نتیجه گرفتن صبر کرد و منتظر ماند. ارسلان بازیکن بسیار با کیفیت و خوبی است که به تیم انرژی می‌دهد. او از بهترین‌های ما بود و قطعاً در آینده هم حرف‌های زیادی از این بازیکن خواهید شنید.»
خاکپور از نمایش سوریه و فوتبال جوانمردانه حریف تمجید کرد: «آنالیز خوبی از تیم سوریه داشتیم، بازیکنان آنها را می‌شناختیم و می‌دانستیم که آنها تیمی جنگنده هستند. البته شاید سوریه به لحاظ تاکتیکی شرایط مناسبی نداشته باشد، اما به لحاظ فردی بازیکنان آنها بسیار جنگنده بودند و مطمئن هستم در دو بازی بعدی عملکرد بهتری خواهند داشت. از بازی جوانمردانه سوری‌ها تشکر می‌کنم. آنها مقابل ما رو به بازی ضد فوتبال نیاوردند.»
رویارویی با قطر میزبان در بازی بعد، امیدهای ایران را نگران نمی‌کند: «قطعاً هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. قطر میزبان است و از همین الان باید به این بازی فکر کنیم. بازی با سوریه برای ما تمام شد و اکنون باید تمرکزمان را روی بازی روز جمعه با قطر بگذاریم. از فردا برای نتیجه گرفتن و پیروزی مقابل قطر کار خواهیم کرد و امیدوارم با حداکثر امتیاز از گروه‌مان صعود کنیم.»


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-01-12 20:59:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر