فهرست
بنگر: طارمی شاه‌مهره پرسپولیس است
بنگر: طارمی شاه‌مهره پرسپولیس است

بنگر: طارمی شاه‌مهره پرسپولیس است

آی اسپورت- محسن بنگر در تعریف کردن از همبازی‌هایش سنگ تمام گذاشته است. کاپیتان دوم پرسپولیس در مورد شرایط فعلی این تیم و مسائل مختلف دیگر با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.
 
 
خیلی از بازیکنان پرسپولیس معتقدند این تیم شانس زیادی برای قهرمانی دارد. نظر تو چیست؟
ما الان 5امتیاز از تیم صدرنشین کمتر داریم و ابتدا باید به دنبال جبران این 5امتیاز باشیم. لازمه این امر هم این است که تیم‌های بالاتر از ما در دو بازی نتیجه نگیرند و ما هم هر دو بازی را ببریم. اگر از حالا به قهرمانی فکر کنیم خودمان را از جام دور خواهیم کرد و این موضوع تمرکز بازیکنان را از بین می‌برد. ما فعلا باید به فکر کم کردن فاصله امتیازاتمان باشیم.
 
 
به نظر تو مدعیان اصلی قهرمانی چه تیم‌هایی هستند؟
استقلال، پرسپولیس و ذوب‌آهن مدعیان اصلی هستند.
 
 
در جدول تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ در سایت90، محسن مسلمان و مهدی طارمی اول و دوم هستند. در این مورد چه صحبتی داری؟
محسن، بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذاری است و یکی از دلایل خوب بازی کردن پرسپولیس، مسلمان است. او فوتبال را کوتاه‌کوتاه روی زمین بازی می‌کند و فوتبالیست بااستعدادی محسوب می‌شود. طارمی هم شاه‌مهره پرسپولیس است و اگر نباشد قطعا لنگ خواهیم زد.
 
 
درمورد کیفیت فنی لیگ چه نظری داری؟
کیفیت فنی لیگ خوب است و می‌بینید که 9تیم شانس قهرمانی دارند. خیلی از تیم‌ها از بازیکنان جوان استفاده می‌کنند. به‌عنوان مثال شهباززاده و کریمی در تیم استقلال نمایش بسیار خوبی دارند یا در تیم خودمان که جوان‌های خوبی به فوتبال ایران معرفی شدند. گسترش‌فولاد و ذوب‌آهن هم، چنین شرایطی را دارند.
 
 
چرا باشگاه پرسپولیس هنوز حق و حقوق هادی نوروزی را نداده است؟
باشگاه هنوز به بازیکنی پول نداده است که حق و حقوق هادی را هم بدهد. بعد از فوت هادی، تا به امروز بازیکنان دریافتی نداشته‌اند. متاسفانه بعضی‌ها درمورد هادی کاسه داغ‌تر از آش می‌شوند. بهتر است که آنها اجازه بدهند که باشگاه پرسپولیس کارش را انجام بدهد. بازیکنان جدید 25درصد و بازیکنان قدیم 13تنها درصد از مبلغ قراردادهایشان را گرفته‌اند. به هرحال هنوز دریافتی جدیدی نداشته‌ایم.
 
 
فکر می‌کنی طاهری حق و حقوق نوروزی را بدهد؟
نظر شخصی من این است که طاهری روی حرفی که می‌زند می‌ایستد. او آدم صادقی است و امیدوارم که پرسپولیس ثبات مدیریتی داشته باشد و فصل بعد هم شاهد حضور طاهری در پرسپولیس باشیم. تیم ما نیاز به ثبات مدیریتی دارد.
9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-12 22:03:38
نظر دهید

۱ نظر
لُنگ خواهیم زد
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۲۵
طارمی هم شاه‌مهره پرسپولیس است و اگر نباشد قطعا "لُنگ" خواهیم زد. خودشم اعتراف کرده که لُنگی هستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر