فهرست

اتفاق عجیب در دوحه: فرار کی روش از دست کاشانی!

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که از آفریقای جنوبی راهی قطر شده بود، ساعت 2 بامداد دیروز به دوحه رسید و در هتل محل اقامت خود مستقر شد. کی‌روش عصر دیروز به ورزشگاه السد رفت و با حضور در جایگاه VIP از نزدیک بازی امیدها را نظاره کرد. او در حالی روی یکی از صندلی‌های جایگاه مستقر شد که چند ردیف آنطرف‌تر حبیب کاشانی مدیر تیم امید نشسته بود. در طول 90 دقیقه این دو هرگز با هم همکلام نشدند و کی‌روش در سکوت تنها بازی را دید زد؛ برخلاف کاشانی که با شور و هیجان بازی را دنبال می‌کرد.اتفاق بزرگتر اما در پایان بازی افتاد؛ زمانی که داور استرالیایی سوت بازی را به صدا درآورد و کاشانی از روی صندلی خود بلند شد و به طرف کی‌روش رفت تا با او خوش و بش کند اما سرمربی تیم ملی مثل دوران بازیگری‌اش با یک استارت سریع از روی صندلی برخاست و جایگاه را ترک کرد تا با کاشانی روبه‌رو نشود. سرعت عمل کی‌روش و استارت او به سمت در خروجی در این صحنه خیره کننده بود! 

منبع: ایران ورزشی
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-13 08:28:21
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۳۷
کیروش دوست داره تیم امید مثل خودش نتیجه نگیره!
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰
با اینکه نه از مایلی خوشم میاد نه خاکپور نه کاشانی اما خدا کنه تیم ملی امید بره المپیک دهن این کیروش و دار و دسته اش و کیروشی پورها بسته بشه.
بهزاد
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۳
شما احتمالا بازی تیم ملی جیبوتی رو به جای تیم ملی ایران نگاه میکنی که میگی کیروش نتیجه نمیگیره . کیروش مربی تیم ملی فوتباله داداش نه مربی اسکواش .
عباس
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
کیروش پلشت
برزو
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
کیروشو همه مردم و رسانه های مستقل دوست دارن. این 2-3 نفر هم که تو نظرات از کیروش بد گفتند همشون یه نفراند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر