فهرست

کار عجیب ویسی: مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد

آی اسپورت - مدت‌ها است از عبدا... ویسی هیچ خبری نیست. نه از لیست مورد نظرش و نه از مصاحبه‌هایش. ویسی کلا عادت‌های خاصی دارد اما این فصل عادت‌های خاصش را انگار افزایش داده تا نشان دهد که خاص است. یکی از این عادت‌ها همین سکوت است. سکوتی که البته معنی آن کاملا مشخص است و نمی‌خواهد تیمش در این برهه حساس زمانی وارد حاشیه شود اما سکوت ویسی دلیل دیگری هم دارد و آن هم ناکامی خبرنگاران در پیدا کردن او است.
در واقع ویسی از آن دسته مربیانی است که شماره تلفن زیاد عوض می‌کند اما معمولا به شماره آخر پاسخ می‌دهد. البته این بار از شماره آخر خبری نیست و هر شماره‌ای که می‌گیریم فقط یک صدا می‌شنویم و آن هم پیام «تلفن همراه مخاطب مورد نظر خاموش می‌باشد» است. شاید خیلی‌ها فکر می‌کنند این مساله فقط برای خبرنگاران وجود دارد اما ظاهرا اینطور نیست و خیلی‌ها با مشکل مواجه هستند. مشکل برقراری تماس تلفنی با عبدا... ویسی. عده‌ای از این خیلی‌ها هم بازیکنان استقلال خوزستان هستند! شاید برای خیلی‌ها باورکردنی نباشد اما ویسی حتی راه ارتباطی برای بازیکنانش هم در نظر نگرفته. به این صورت اگر هر بازیکنی از استقلال خوزستان دچار مشکل شود یا اینکه کار خصوصی و فوری با سرمربی تیم داشته باشد، فقط می‌تواند این مساله را با سرپرست تیم در میان بگذارد. به این ترتیب سرپرست تیم هم با تلفن منزل عبدا... ویسی تماس می‌گیرد و مساله را بازگو می‌کند. اگر ویسی تشخیص داد، یکی از خط‌های تلفن همراه خود را روشن می‌کند و با بازیکن مورد نظر حرف می‌زند اما اگر تصور کرد که لازم نیست صحبت کند، هیچ تماسی با بازیکنش نمی‌گیرد.
این مساله باعث دلخوری خیلی از بازیکنان شده و در واقع تعداد زیادی از آنها گلایه‌مند هستند که ویسی خودش را از تیم جدا می‌کند و به بازیکنان تیمش هم شماره تماس نمی‌دهد تا با او در ارتباط باشند. عده‌ای دیگر هم فراتر از این مساله رفتند و حتی آن را غرور ویسی می‌دانند و فکر می‌کنند این مساله به تیم ضربه می‌زند و باعث می‌شود حتی نتوانند سهمیه آسیا را بگیرند، چه برسد به قهرمانی. اما ظاهرا ویسی نه مغرور شده و نه اینکه خودش را از تیم جدا می‌داند. او دوست دارد در یکسری مسائل، تنها باشد و تنها کار کند. یکی از آنها، بحث نقل و انتقالات تیم است. در حقیقت، عبدا... ویسی سرمربی استقلال خوزستان برای فرار از دلال‌ها تلفن‌های همراه خود را خاموش کرده. او برای اینکه در این روزها با مشکل مواجه نشود، راه‌های ارتباطی را بسته تا با پیشنهاد دلال‌ها و حتی بعضی دوستان مواجه نشود. ویسی به خاطر همین هم شماره تماس به بازیکنانش نداده تا بلکه دلال‌ها از طریق بازیکنان به شماره تماس او دست پیدا نکنند. ظاهرا این مساله تا پایان نقل و انتقالات ادامه خواهد داشت و بعد از آن، تلفن‌های ویسی روشن خواهد شد.
البته دسترسی به ویسی در تمرینات آسان است و این مساله خیلی زود حل می‌شود چون قرار است استقلال خوزستان به زودی در کیش اردو بزند تا با آرامش بیشتری تمرین کند. اینکه ویسی کار خوبی انجام داده یا نه، به تشخیص دیگران ارتباط داد اما به نظر می‌رسد در کنار همه نقاط مثبت و منفی که در تصمیم ویسی وجود دارد، او به دنبال این است که خودش را خاص نشان دهد؛ خاص و البته متمایز با خیلی از مربیان دیگر. چرا که ویسی می‌توانست به راحتی به دلال‌ها جواب منفی بدهد اما با این کار جالب و عجیبش ظاهرا فقط به دنبال این بود که خودش را خاص نشان دهد. البته این رفتار، بیشتر از خاص بودن به عجیب بودن شبیه است. به هر حال او گواردیولای ایرانی است و...


منبع: ایران ورزشی 
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-13 10:11:09
نظر دهید
۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
دلالها با تهدید بهش بازیکن غالب میکنن. ویسی کار خیلی خیلی خوبیکرده که در دسترس نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر