فهرست

منصوریان نگران بیرانوند: مواظب بچه باشید!

آی اسپورت - علیرضا منصوریان درباره وضعیت بیرانوند و اخبارهایی که درباره قهر او شنیده می شود، می گوید: «من مشکلی با رفتن بیرانوند به پرسپولیس ندارم. امیدوارم متوجه شود من درباره چه چیزی حرف می زنم. اصلا مشکلی ندارم بیرانوند به پرسپولیس، استقلال یا هر تیم دیگری برود. همانطور که قبلا هم گفتم، او از نظر روحی و روانی فعلا آمادگی حضور در این تیم را ندارد.» منصوریان ادامه می دهد: «می دانم بیرانوند از این موضوع ناراحت است ولی من احساساتی نمی شوم. اگر وضعیت پایدار اخلاقی و خوبی را در بیرانوند می دیدم، کوچکترین مخالفتی با انتقال بیرانوند نمی کردم و حتی خودم او را به پرسپولیس می فرستادم. مگر من امسال به استقلال و پرسپولیس بازیکن ندادم؟ شرایط را آن موقع طوری دیدم که با الان فرق دارد.» منصوریان با اشاره به شرایطی که بیرانوند دارد، توضیح می دهد: «به اعضای کادر فنی هم گفتم. علیرضا مثل بچه ای است که جلوی خود را نمی بیند. ما باید از او مواظبت کنیم. چه بسا این مراقبت ویژه ما حتی یک خدمت به خانواده اش باشد.» بیرانوند این روزها رفتارهایی در تمرین نفت دارد که گویا باعث ناراحتی بازیکنان هم شده است. منصوریان در این باره می گوید: «بیرانوند دوست دارد از نفت برود، این را با حرکات و کارهایی که در نفت انجام می دهد، نشان داده. او با این حرکات حتی به تیم، مدیر فنی، سرپرست و رئیس باشگاه بی احترامی کرده است. من از مردم خواهش می کنم که به قضیه بیرانوند، احساسی نگاه نکنند. هر اتفاقی که بیفتد، من وظیفه معلمی ام را برای علیرضا انجام می دهم. اصلا هم این بحث ها درست نیست که ما بحث قرمز و آبی دارم.» سرمربی نفت تهران که نگران آینده بیرانوند است، توضیح می دهد: «علی مثل پسر کوچکی است که باید کمک کنیم تصمیمی عقلانی بگیرد. من نگران آینده او هستم. مگر کمال کامیابی نیا و امین حاج محمدی از نفت به پرسپولیس و استقلال نرفتند؟ این باعث افتخار برای خود ما هم بود. شاید به مزاج خیلی ها خوش نیاید که نگذاریم بیرانوند برود ولی کسانی که اخلاق مدارند، می داند دلیلش چیست. دوست ندارم فردا مشکلی برای علیرضا پیش بیایند.»

منبع: خبرآنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-13 10:31:52
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۰
پولشو نداده ن ، نیمکت نشینش کرده ن ، اجازه نداده ن بره به تیمی که لااقل پولش رو سر موقع بده ، تازه عیب و ایراد هم روش می گذارن . واقعا منصوریان فکر می کنه دروازبانی که با بچه مقایسه ش کرده ، براش دروازبان میشه ؟!
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
لنگی بسوز
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۴
بابا یه لگد در هون این بچه گدا بزنید بره هر طویله ای که می خاد بره. خفه کرد ما رو با "پیشرفت پیشرفت" تف تو ذات هر چی ادم بی اصل و نسب
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
آی اسپورت تو خبر داری خبرآنلاین از منصوریان پول می گیره یا نه؟
برزو
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۳
بیرانوند رو باید کمکش کرد. یکی از استعدادهای خوب ایرانه باید کمکش کرد. خخخ. دمت گرم منصوریان لنگ رو اتش زدی.
-
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۰
ببندش علی پیتزایی

چرت وپرت نگو کامیابی نیا و حاج محمد قرارداد نداشتن

اینقد ادای آدم خوبارو درنیار هر کی نیگات کنه پشت و روتو با هم میفهمه
فلسفه نباف یا به قول عادل خان سفسطه نکن حلبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر