فهرست
پیش‌بازی: اسپانیول - بارسلونا / کینه‌ای که به جا ماند
پیش‌بازی: اسپانیول - بارسلونا / کینه‌ای که به جا ماند

پیش‌بازی: اسپانیول - بارسلونا / کینه‌ای که به جا ماند

آی‌اسپورت – هفته‌یِ پیش بارسلونا با یک گل در نوکمپ در دربی کاتالونیا عقب افتاد. اما دو گل از مسی و یک گل از پیکه و نیمار نهایتا نتیجه‌یِ بازیِ رفتِ دورِ یک هشتمِ نهاییِ کوپا دل ری را 4-1 به سودِ مردانِ لوئیز انریکه به پایان برد. اما این گل‌ها تنها اتفاقاتِ مهم بازی نبودند. در 15 دقیقه‌یِ پایانی دیوپ و پرز از اسپانیول به خاطرِ درگیری با سوارز اخراج شدند و خودِ سوارز هم بعد از بازی و به خاطرِ گزارشِ داور 2 جلسه محروم شد. لوئیز انریکه به خاطرِ همین مسائل، در آستانه‌یِ بازیِ برگشت از بازیکنانش خواسته تا رویِ خودِ فوتبال تمرکز کنند و کینه‌یِ بازیِ رفت را به دست فراموشی بسپارند.
 بارسلونا در 6 بازیِ گذشته تنها یک بار موفق به کسبِ پیروزی نشد و آن هم در بازیِ لیگِ مقابلِ همین اسپانیول، با تساویِ بدونِ گل بود. اما از سویِ دیگر اسپانیول 4 بازیِ بدونِ برد را پشت سر گذاشته و تنها امتیازی که در این 4 بازی گرفته همان تساویِ مقابلِ بارسا بوده است. در واقع اسپانیول 14 بازی است که موفق به شکست بارسلونا نشده است.
آردا توران، که انریکه از اولین نمایشش برایِ بارسلونا بسیار راضی بود، و الکس ویدال، امشب هم می‌توانند برایِ تیمِ جدیدشان بازی کنند.
 
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-13 11:52:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر