فهرست
گزارش: لیگِ برتر دنبالِ بازیکنانِ لا لیگا
گزارش: لیگِ برتر دنبالِ بازیکنانِ لا لیگا

گزارش: لیگِ برتر دنبالِ بازیکنانِ لا لیگا

آی‌اسپورت – با توجه با اضافه شدنِ آردا و ویدال به ترکیبِ بارسلونا، ساندرو رامیرز وقتِ کمی برایِ بازی در ترکیبِ بارسلونا پیدا خواهد کرد. برایِ همین ممکن است همین ژانویه یا به صورتِ قرضی به تیمِ دیگری منتقل شود یا حتی فروخته شود. ساندور سریع و قوی است و نشان داده دیدِ بالایی برایِ گل زدن دارد. او در اولین بازی‌اش برایِ تیمِ اولِ بارسلونا در لا لیگا گل زد. این کیفیات، این جوانِ 20 ساله را گزینه‌ای مناسب برایِ تیم‌هایِ لیگ برتر نشان می‌دهد.
چیرو ایموبیله دیگر بازیکنی است که به احتمالِ زیاد ژانویه لا لیگا را ترک کند. دورتموند تابستان ایموبیله را به عنوانِ بازیکنِ قرضی به سویا داد. اما اونای امری که ترجیح می‌دهد با یک مهاجم بازی کند و به کوین گامیرو و فرناندو یورنته اعتمادِ بیشتری دارد، باعث شده تا مهاجمِ سابقِ تورینو این فصل فرصتِ زیادی برایِ بازی کردن پیدا نکند. البته ایموبیله در دقایقی که این فصل بهش بازی رسیده کیفیتِ خودش را نشان داده و مثلا در پیروزیِ 3-2 مقابلِ رئال مادرید گل زد. اما این مهاجمِ 25 ساله باید به تیمی منتقل شود که بیش از این در ترکیبِ اصلی قرار بگیرد و قطعا برایِ هر کدام از تیم‌هایِ نیمه‌یِ پایینِ جدولِ لیگِ برتر می‌تواند گزینه‌ای بسیار خوب باشد.
و اما مهمتر از بقیه شاید سوفیان فگولی باشد. وینگرِ الجزایریِ والنسیا در حالِ حاضر مصدوم است و هنوز برایِ مربیِ جدیدش، گری نویل، بازی نکرده است. اما نکته‌یِ مهم اینجاست که قراردادِ او این تابستان با والنسیا به پایان می‌رسد و هنوز توافقی برایِ قراردادِ جدید نکرده است. پس یا والنسیا باید فگولی را در همین ژانویه بفروشد، که قطعا مجبور می‌شود قیمتش را پایین‌تر بیاورد، یا اینکه در تابستان او را بازیکنِ آزاد اعلام کند. در هر صورت، اگر همچنان فگولی حاضر به امضایِ قراردادِ جدید با والنسیا نباشد، می‌تواند گزینه‌ای بسیار جذاب برایِ تیم‌هایِ لیگِ برتر باشد.
 
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-13 12:47:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر